Gözler ruhun ve kalbin aynası olabilir fakat yaşınızın aynası olmamalı. Bunun için sağlıklı yaşam ve doğru bakım gerekiyor. Kullandığınız göz çevresi ürünleri mutlaka anti-aging özelliğini taşımalı ve antioksidan içermelidir. Elbette ki doğal olması da ve zararlı kimyasallar içermemesi de doğru bir seçim olacaktır. Piyasa da bunca ürün varken doğruyu ve işe yarayanı bulmak gerçekten de zor. Bu yüzden uzman tavsiyelerini ve ürün içeriklerini dikkate almalısınız. Önerebileceğimiz göz bakım ürünlerinden birisi de, Skin Blossom bakım kremi.

Skin Blossom Göz Bakımı

Skin Blossom onarıcı göz bakım kremi, %85 oranında doğal bir içeriğe sahiptir. İçreğinin çoğu doğal olmasına karşın piyasa da ki diğer ürünler gibi %100 doğal olduğu yalanını söylemeyen bu krem, göz bakımında inanılmaz bir etkiye sahip. Skin Blossom göz bakım kremi göz çevresini yaşlanmaya karşı korurken, gözaltı şişlik ve morluklarının da giderilmesini sağlamaktadır. Yorgunluğu ve yılların izini göz çevresinden silen krem aynı zamanda göz çevresinin nemini korumasına da yardımcı oluyor.

5 Yorum

 1. Feraye söyledi:

  Sitenizde yer verdiğiniz modelleri Sakarya civarında butik satışını yapan yer var mı?

 2. Fatma söyledi:

  Sitenizdeki yazıların çoğunu heyecanla göz attım, çok başarılısınız. Özellikle Cilt Bakımı kategorisindeki yazılar favorim.

 3. Bedran söyledi:

  İnceleme yazınızda yer alan sekizinci örneği ablama satın almak istiyorum. siz olsanız onu alır mıydınız

 4. Ceyda söyledi:

  Yazıdaki özellikle birinci model süper olmuş

 5. Fazilet söyledi:

  sıcakta bu modeller düğünde abartı mı olur?

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*