2014 çanta modasında öne çıkan modellerden bir tanesi “bucket bags“. Yani kepçe çantalar. Aslında geçtiğimiz sonbahardan beri trend olan bu parçalar 2014 ‘ te her yerde karşımıza çıkacak.

Moda dünyasında ilk olarak Louis Vuitton‘un ürettiği model ile tanıdığımız kepçe çantaları hem şık hem de rahat modellerde bulabilirsiniz. Deri, rugan gibi materyallerden olanları gece dışarı çıkarken dahi kullanabileceğiniz gibi; süet ve püsküllü olanları günlük yaşantınızda tereddüt etmeden kullanabilirsiniz.

bucket bags

Rahat ve bohem bir görüntü oluşturan bu model, bu yönüyle salaş olmayı sevenler için çok uygun. İpli, büzülebilen ağzı, uzun sapı ve özellikle de bütün eşyalarınızı sığdırabileceğiniz büyüklükte olması nedeni ile sıkça tercih ediliyor.

Birçok marka 2014 yılı koleksiyonuna kepçe çantaları çoktan katmış durumda. Siz de her kadın gibi çanta görünce dayanamıyor hatta çantalarınızla aşk yaşıyorsanız, zevkinize uyacak bir kepçe çantayı bulmak için aramanıza acilen başlamalısınız. Önümüz yaz ve gökkuşağı renkleri 2014‘te çok moda olduğu için özellikle canlı renkleri tercih etmekten çekinmeyin.

5 Yorum

 1. Ayren söyledi:

  Sitenizdeki yazıların çoğunu heyecanla göz attım, sizi takdir ediyorum. Özellikle Moda Trendleri bölümündeki makaleler favorim.

 2. Behrem söyledi:

  1 sayılı stil hoş

 3. Ceren söyledi:

  Makalenizdeki birinci tasarımı arkadaşıma satın alacağım. sevinir mi acaba

 4. Güldem söyledi:

  Yazıdaki özellikle ikinci model inanılmaz görünüyor

 5. Ceyda söyledi:

  Sitenizde yer verdiğiniz modelleri Nevşehir civarında butik olarak tasarlayan var mı

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*