Siyah ceketler bayanların ve erkeklerin çoğu zaman kurtarıcısı rolünü üstlenmektedir. Resmi iş toplantıları ve özel davetlerde kumaşın dokusu ve kesimine göre her ortama uyum sağlayabilen bu parçaları doğru kullanabilmek için ise bazı noktalara dikkat etmeniz gerekiyor.

siyah ceket

siyah ceket

Günlük spor kullanım için bele oturan mat kumaşlı bir ceketin altına klasik kot pantolon giyebilirsiniz. Bayanlar ise dar paçalı pantolonlar terch edebilirler. Bayanlar aynı zamanda bu tür ceketlerin altına babet ya da topuklu bir siyah ayakkabı giyerek kombinlerini tamamlayabilirler.

Siyah Ceket ve Ayakkabı Uyumu

Erkeklerin ayakkabı seçimleri ise daha fazladır. Ön kısımları bağcıklı ancak aşırı spor gözükmeyen ayakkabıları bu kombin içerisinde kullanabilirler.

siyah ceket kombini

siyah ceket kombini

Günlük siyah ceket altına koyu renkli keten dar paçalı pantolonlar giyilebilir. Erkekler ise koyu renkli pantolonlar arasında yer alan bordo gibi renkleri tercih edebilirler.

ceket kombinleri

ceket kombinleri

Resmi bir davet ya da toplantı için pantolon arıyorsanız kumaş tarzında dikilmiş olan pantolonları tercih edebilirsiniz. Mat bir görünüme sahip siyah pantolonları siyah ceketler ile bayanlar ve erkekler resmi bir stil için giyebilirler.

5 Yorum

 1. Ali söyledi:

  Yerli moda markalarının ürünlerini incelemeyi düşünüyor musunuz?

 2. Ahlem söyledi:

  yeşil çeşitler ilişkili incelemeler görmek istiyorum

 3. Gülsen söyledi:

  Yazıdaki özellikle birinci kombin fantastik olmuş

 4. Açılay söyledi:

  Bu modelleri Ordu civarında butik olarak tasarlayan var mı

 5. Anita söyledi:

  Web sayfanızdaki birçok yazıyı baştan sona inceledim, çok başarılısınız. Özellikle Genel Moda kategorisindeki yazılar favorim.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*