siyah-beyaz-moda

Hatırlarsınız, birkaç sezon önce siyah ve beyaz renklerin bir arada kullanıldığı kombinler çok modaydı. Uzun zaman süren bu trend neredeyse bıktırma noktasına gelmişti. Ne olursa olsun yine de bu renklerden asla vazgeçilemeyecek çünkü ikisi de vazgeçilmez renkler. Siyah beyaz kombinelere bir süre ara veritken sonra yeniden geri dönüyoruz. 2015 yılında siyah beyaz kombineler geri geliyor haberiniz olsun. Geçtiğimiz sezonlarda abiye olarak çok kullanılan bu renkler şimdi daha günlük kıyafetlerde karşımıza çıkıyor.

siyah-beyaz-trend

Birçok ünlü marka koleksiyonlarında siyah ve beyaz renklerden oluşan kombinelere yer verdi. Özellikle bu sezon siyah deri ceket ve pantolonlar çok moda. Sadece içine giyebileceğiniz beyaz bir gömlekle bile trendlere ayak uydurabileceksiniz. Beyaz mont ve kabanlar bu kışın en iddialı giysileri. Siyah beyaz kombinelerde aynı şekilde bu kışın en trendleri. Hem günlük hem de gece şıklığı artık siyah beyaz renklerden yana.

Etiketler: ,

5 Yorum

 1. Aysar söyledi:

  Sosyal medya hesabınızda Siyah Beyaz Her Zaman Moda yazınızı gördüm, sayfaya geldim. Harika modeller var.

 2. Kübra söyledi:

  Sitenizdeki kombin tasarımları acayip etkileyici, almak istesek nereden alırız

 3. Gonca söyledi:

  4 numaralı fotoğraf harika

 4. Sema söyledi:

  Modacinim blogunuzdaki yazıları belirli aralıklarla hafızama kazıyorum. Cidden yazdığınız her bilgi özgüven seviyemi daha sağlam hale getiriyor. Kendime olan inancım artık daha fazla

 5. Canel söyledi:

  Yazınızdaki özellikle üçüncü resim süper olmuş

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*