Siyah ceketler bayların olduğu kadar bayanlarında dolaplarının vazgeçilmezleri arasında. Çok şık bir davette giyebileceğiniz gibi günlük sportif şıklığınızı  tamamlamak için de siyah ceketlerinizi tercih edebilirsiniz.

siyah bayan ceket

Özellikle bu sezon daha çok kolları renkli, saten ya da paletli olan siyah ceketler dikkat çekiyor. Bayanlar taytları ya da skinny pantolonları ile birlikte ceketleri içine yine bu sezonun gözde parçalarından olan işlemeli tişörtlerini giyerek şık bir görünüme sahip olabilirler.

siyah bayan ceketler

Kol ağızları farklı modellerde olan siyah ceketlerin yanı sıra bu sezon çokça tercih edilen diğer bir parça da paletli siyah ceketler. Bu ceketler parıl parıl görüntüsüyle geceleri şıklığınıza şıklık katacak.

Bizim de size tavsiyemiz biran önce özelliklede bu sezonun trendlerini üzerinde taşıyan bir siyah ceket edinmeniz!

5 Yorum

 1. Güldeste söyledi:

  2017 yazılarınızı büyük bir heyecan ile takip ediyorum. Harika iş çıkartıyorsunuz.

 2. Ahlem söyledi:

  Web sayfanızdaki makaleleri belirli aralıklarla takip ediyorum. Samimiyetle söylüyorum yazdığınız her makale özgüven seviyemi daha sağlam hale getiriyor. Artık kendime daha fazla güveniyorum.

 3. Alpike söyledi:

  Çanakkale’da paylaştığınız ürünlerin satış noktası neresi, sonraki pazar moda günü yapmayı planlıyorum.

 4. Cilvenaz söyledi:

  Modacinim blogunuzdaki yazıları belirli aralıklarla hafızama kazıyorum. Cidden yazdığınız tüm bilgiler özgüvenimi daha da yükseltiyor. Kendime olan inancım artık daha fazla

 5. Bağdagül söyledi:

  Yazıdaki özellikle üçüncü resim inanılmaz olmuş

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*