Şirin Çizgi Film Çantalar

2014 yılının en şirin koleksiyonlarından biri olan çizgi film çantalar koleksiyonları 7’den 70’e herkesin dikkatini çekiyor. Geçtiğimiz günlerde Türkiye’de ilk mağazasını açan Braccialini’nin çizgi karakterlerle bezenmiş olan çantalar bayanların günlük kombinlerine yeni bir soluk getirecek. Braccialini’nin desenli ve renkli tasarımları ile bayanlar tarafından çok konuşulacak.

braccialini çanta modelleri

Günlük olarak ister alışverişte ister gezmeye giderken jean pantolonlarınız ve salaş tarzda tshirtleriniz ile muhteşem bir uyum sağlayacak olan kombininizi rahat bir spor ayakkabı ile tamamlayabilirsiniz.

Renkli Çizgi Film Çantalar

Deri üzerine renk renk özenle işlenen çizgi film karakterler 3 boyutlu duruşları ile hemen olduğunuz ortamda dikkat çekmenizi sağlayacak. Bayanların en çok önem verdiği aksesuarlardan olan çantalara çizgi film çantalar koleksiyonu yeni bir boyut kazandırıyor. Kıyafetlerinizin en çok dikkat çeken parçası olan çizgi film çantaların büyük boyutları sayesinde birçok eşyanızı içinde taşıyabileceksiniz. Özellikle de spor yapmaya giderken çok işinize yaracak olan bu çantayı hem spor çantası hem de günlük çanta olarak çok amaçlı olarak kullanabilirsiniz.

 

 

 

5 Yorum

 1. Güniz söyledi:

  Sitenizde 2017 yılının popüler düğünleri ile ilgili de yazılar yazar mısınız? ünlülerin tasarımlarını merak ediyoruz.

 2. Bediz söyledi:

  6 numaralı stil harika

 3. Cansel söyledi:

  Yazıdaki özellikle dördüncü resim fantastik olmuş

 4. Güner söyledi:

  Modacinim blogunuzdaki söylediklerinizi sürekli okuyorum. Cidden bize aktardığınız tüm bilgiler özgüvenimi artırıyor. Artık daha kolay kararlar alıyorum.

 5. Bedran söyledi:

  Yukardaki tasarımlar acayip etkileyici, bu kombinler hangi firmada var

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*