Toplumumuzun birçok konuda adeti, gelenek ve göreneği olduğunu hepimiz biliriz. Her konuda bireyleri birbirine yakınlaştıran ve aradaki dostlukları pekiştiren adetlerimiz genelde hediyeleşme temeline dayanır. Bu durum ev alırken yeni bir eve taşınırken de geçerliliğini korur. Sevdiğimiz birinin yeni taşındığı evine ilk gittiğimiz zaman kendisi için değil evi için bir hediye almak binlerce yıl önceki tarihimizden bu yana süre gelen bir adettir ve ülkemizin bir çok yerinde halen devam edilir. Ev hediyesi alırken hem hediye alacağımız kişinin ihtiyacına hem de onun zevkine göre hediye alırız ki severek kullansın ve bizi hatırlasın.

Farklı hediyeler alarak, onun kişiliğine göre, sevdiği şeylere göre hediye alarak hem onu hem de kendimizi mutlu ederiz. Ancak hediye alırken sıradan şeylerin dışına çıkmak gerekir. Birçok kişi klasik hediyeler alacağı için klasik ve sıradanlaşmış hediyelerin dışında sıra dışı, farklı, modern diğer taraftan da hesaplı ev hediyesi almalıyız ki farkımızı ortaya koyalım ve birbirimizi sevindirelim. Bunun içinde aradığınız tarzda sıra dışı ev hediyeleri için interneti kullanarak www.evmanya.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

evmanya kirlent modelleri

Modern zamanının ruhunu yansıtan, sıra dışı tasarımlara sahip ürünlerin, farklı desenlere ve şekillere sahip ev eşyalarının bulunduğu evmanya’da aradığınız ürünü bulabileceğinize emin olabilirsiniz.

Retro Konseptli Duvar Saatleri

Ev hediyesi alacağınız kişinin mutfağını süslemek ona farklı desenlerde ve modellere mutfak eşyaları almak isterseniz krem tonlarında doğa figürleri ile süslenmiş kek seti, baharat takımı, fincan takımı, kurabiyelik gibi eşyaları hediye edebilirsiniz. Ya da rahatına düşkün biri ise silikon dolgulu keten kumaşından imal edilen ve çift taraflı yüzü ile bir tarafında çiçek motifleri bulundan diğer tarafından da sade renk bulunan yumuşacık yastık alabilirsiniz.

Bunların dışında evin en görünür yerinde sizin hediyenizin durmasını isterseniz de nostaljik tasarımlar süslenip, günümüz tasarımının da yer edindiği yuvarlak duvar saatlerini ev hediyesi olarak satın alabilirsiniz.

% 73 oranında ki indirimlerle ve 9 taksit fırsatıyla da elektronik ürünlerinden vazo takımlarına kadar farklı tasarımdaki hediyelik ürünleri evmanya’da bulabilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*