Her zaman aldığımız şampuanların saçlara kattığı hacim çok önemlidir. Saçlar her zaman görünüm bakımından ön planda yer almaktadır. Bu nedenle saçlarımızın bakımıda kullanım açısından ve sağlıken büyük önem taşımaktadır. Saçlarımızın değerini sezen ve bize saç bakım konusunda uzmanlık eden Simply Organic son zamanlarda çıkarmış olduğu volume wash adlı şampuan ile en çok satanlar listesinde yer almaktadır.

Simply Organic Volume Wash

Volume wash hoş şişesi ile günlük kullanıma uygun yapılı ve her bireye uygun olmaktadır. İçeriğinde üzüm, portakal, mandalina özleri bulundurmaktadır. Simply Organic Shampoo Volume Wash’a kısaca saç temizleme şampuanı adını verebiliriz. Simply Organic şampuan içerik bakımından A ve C vitaminlerine sahiptir.

Saç derisini kurutmadan, matlaştırıp yıpratmadan saç derisine kadar nufus ederek  temizlemektedir. Ayrica saçlarınıza birebir hacim katar. Yoğun kıvama ve yapıya sahip olduğundan dolayı az miktarda kulanılması kafidir. Organik şampuan saclara az miktarda dipten uca doğru masaj yapar şekilde uygulanmalıdır. Saçlarınızın daha iyi sonuç almasını istiyorsanız bu işlemi bir kez daha tekrar edebilir ardından durulama işlemine geçebilirsiniz. Saçınız için her zaman kaliteli şampuanlar tercih etmelisiniz. Aksi takdirde saçlarınız dökülmeye uğrayabilir.

5 Yorum

 1. Ağça söyledi:

  Modacinim blogunuzdaki moda yazılarının genelini dikkatlice okudum, bu alanda en iyisi sizsiniz diyebilirim. Özellikle Kozmetik bölümündeki makaleler favorim.

 2. Fahriye söyledi:

  Simply Organic Volume Wash yazınızı baştan sona merakla okudum, süpersiniz

 3. Afra söyledi:

  Bu kombinler harika, nereden alınabilir

 4. Ağça söyledi:

  web siteniz mobil destekli mi

 5. Afitap söyledi:

  Bu örnekler harika, almak istesek nereden alırız

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*