Abiye hanımında söylediği gibi “Ne demişler; Allı pullu elbisem seçtiğim ciciler Paris’ten” =) tıpkı şarkıdaki gibi. Simlerden ve pullardan bir türlü vazgeçemiyoruz. Belki de şık olmanın en kolay yolu olduğu içindir. Pırıl pırıl parlaması içindeki kadını bir prenses gibi hissettiriyor. Ne de olsa her zaman giyilebilen elbiseler değil ama simleri ve pulları yinede ufak tefek detaylarla günlük hayata da uyarladık. Tabiî ki abiye elbise halleri farklı.

simli pullu elbise

Sim ve pullar abiye bir elbise üzerinde çok alımlı görünüyor. Kullanımı biraz zor olsa da buna değer. Üstelikte bu yıl çok moda. Neredeyse bütün ünlülerin kreasyonlarında sim ve pulları gördük. 2015’de parlamayacağız da ne zaman parlayacağız diyenlere önerim, kesinlikle simli ya da pullu elbiseler.

2 Yorum

  1. elvan tekin söyledi:

    merhaba ben elvan ben simli pullu elbise istiyorum ve bana göre var mı erkek arkadaşım var okan yemeğe çıkıyoruz ve ona süprizim yapacağım kaç fiyatı ben sana kartla öderim evet bana yaşa göre istiyorum benim yaşm 25 yaşındayım simli istiyorum grisi istiyorum

    • sema söyledi:

      merhaba elvan, biz satis yapmiyoruz bu yuzden maalesef yardimci olamiyacagim…

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*