Balo için elbise modelleri seçimi yaparken vücut tipinizi iyi bilmeniz önemlidir. Seçtiğiniz kıyafet sizin geceye damganızı vurmanızı sağlayacaktır. Balolarda özellikle payetli olan elbiseler seçilir. Kısa ya da uzun modeller beden tipinize uygun olarak belirlemelidir. Renk seçimine de ayrı bir önem vermeniz gerekir.

Vücut Tipinize Uyumlu Balo için Elbise Modelleri Seçimleri

Balo için elbise modelleri kategorisinde sizlere özel tasarımlar hazırlanmıştır. Şifon elbiseler ve payetlerle işlenmiş modeller sizleri büyüleyecektir. Uzun elbise modellerinde sırtı açık dekolteler bu sezona damgasını vurmuştur.

Balo Elbiseleri

Balonun en şık bayanı olmak için kendinize en özel kıyafeti seçmelisiniz. Uzun modellerde tek omuzlu seçimleri tercih edebilirsiniz. Takıların seçimini yaparken kıyafetlerinizle uyumlu olmasına dikkat edin. Özel desenlerin olduğu balo kıyafetlerini mutlaka görmelisiniz. Yaz ayında yapılan balolarda daha renkli kıyafetleri seçerken, kış ayı için olanlarda özellikle sade ve payetli olan modelleri tercih etmelisiniz. Balo kıyafetlerinde hafif dekolte çok güzel gider. Gecenin en şık bayanı olmanız için doğru seçimler yapamaya dikkat edin.

Etiketler:

5 Yorum

 1. Ceren söyledi:

  Adım Ceren, ben de sitenizde böyle güzel yazılar yazmak istiyorum.

 2. Afitap söyledi:

  Yukarda anlattığınız ikinci tasarımı doğum günü olan birisine almayı planlıyorum. sevinir mi acaba

 3. Anar söyledi:

  blogunuz akıllı telefon destekli mi

 4. Feride söyledi:

  Blogunuzda olan yazıları kaçırmadan takip ediyorum. Gerçekten yazdığınız her bilgi özgüven seviyemi artırıyor. Artık kendime daha fazla güveniyorum.

 5. Feray söyledi:

  Web sayfanızdaki birçok yazıyı baştan sona inceledim, çok güzel iş çıkarıyorsunuz. Özellikle Gece Kıyafetleri kategorisindeki yazılar favorim.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*