Moda elinin değdiğini değiştirmeye devam ediyor. Her sezon farklı tarzlar ve kombinler ortaya çıkaran moda, yalnızca kıyafetleri değiştirmekle kalmıyor aynı zaman dada ayakkabılarda ve çantalarda yenilikler getiriyor. Modanın sihirli dokunuşlarıyla yeniden yorumlanan ayakkabılar çantalar ve kıyafetler göz alıcı bir hal alıyorlar.

maskülen tarz

maskülen tarz

Moda konusunda dünyanın önemli merkezlerinde yapılan moda haftalarında sezonun renkleri ve kombinleri tanıtılarak insanların küçük püf noktalar kazanması sağlanıyor.Hanımlar ve beylerin yakından takip ettiği bu defilelerde önemli stilistler ve tasarımcılar yıl boyu uğraştıkları konseptlerini tanıtarak önümüzdeki sezon neler görebileceğiniz konusunda bilgilenmenizi sağlıyorlar.

stil

stil

Ayakkabılarda Maskülen Hava

Hanımların son dönemde beğenerek kullandıkları maskülen tarz birbirine uzak kombinleri birleştirerek zıtlıktan şıklık yaratmayı başarıyor. Hem modern hem de seksi bir görünüme sahip olmanızda yardımcı olacak bu tarz kısa zamanda çoğu hanım tarafından beğenildi.

maskülen ayakkabı

maskülen ayakkabı

Her renkte ve modelde üretilen ürünler arasından istediğinizi seçebilmeniz de yeni bir tarza sahip olmanızın anahtarını siz sunuyor.Bu yaz kırmızının her tonunu üzerinizde taşımayı ihmal etmeyin. 2015’te görmeye başlayacağımız renkleri şimdiden dolabınıza ekleyin!

Bir Yorum

  1. Feriha söyledi:

    Merhaba, bu ürünler benim de favorilerimden açıkcası. Kaliteden asla vazgeçmemek gerek.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*