2015 yazı, her zaman ki gibi yine hareketli geçiyor. Modanın hâkim olduğu sokaklar ve caddeler, adeta renk cümbüşü içerisinde yer alıyor. Hal böyle olunca insanlarda da ister istemez bir kıpırdama oluyor. Bu kıpırdama ile birlikte bazı ürünlerin ön olana çıktığını gözlemledik ve bu durumu sizlerle paylaşmak istiyoruz.

çantalar

çantalar

Bu Sene Farklı

Özellikle kadınların bu yaz ellerinden düşürmedikleri mini çantalardan bahsedeceğiz. Mini çantalar, her dönem ilgi çekiyor ancak bu dönem sanıyorum diğer dönemlerden daha farklı bir etki var.

mini çanta

mini çanta

Bunun bu sezona özgü olduğu hakkında moda eleştirmenlerinin de görüşleri var. Bu sene daha farklı tasarımlara sahip olan bu çantalar, kadınların şıklık yolunda önemli bir yol arkadaşı konumunda yer alıyor.

mini çantalar

mini çantalar

Harika kombinlerle süslenen bu çantalar, ortaya çok hoş görüntülerin ortaya çıkması sağlandı. Sadece özel günlerde ve davetlerde kullanılan mini çantalara ilginin bu sezon daha da artması, tasarımlarda ki başarının dikkat çekici olmasıyla ilintilendi. Sizlerde bu keyfi elde etmek istiyorsanız, bu deneyimi yaşamalısınız.

 

5 Yorum

 1. Ceylin söyledi:

  kışın bu modeller alınır mı

 2. Belma söyledi:

  Çanta ile ilgili çok fazla yazı analiz ettim ama bu kadar emek vereni ilk defa görmüş oldum.

 3. Gülden söyledi:

  siteniz mobil destekli mi

 4. Andaç söyledi:

  kırmızı modeller alakalı yazılar okumak istiyoruz

 5. Alvina söyledi:

  Bu kombinler mükemmel, nereden alabiliriz

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*