Muhteşem bir gün düşünüyorsunuz ve kıyafet hayaliniz var. Sizler ufak ipuçları ile kendinizi o gün daha şık hissedeceksiniz. Tulum özellikle bu sene yaz ayı yanı sıra kış ayında da çok tercih edildi. Kendinizi daha spor ve şık hissedeceksiniz. Salaş bir görünüm sevenler ise uzun hırka ve botları tercih etmeliler.

kombinler

kombinler

Sevgililer Gününe Özel Kıyafet Tasarımları

Kırmızı ve tonları her zaman güzel bir sevgililer günü yaşamanızı ve harika gün geçirmenizi sağlayacak. Gece bir yere davetliyseniz kırmızı yanı sıra neon renkler ve payetli elbiseler kullanın. İnce topuklar ise her zaman revaçta.

siyah kombinler

siyah kombinler

Uzun çizmeler ise her zaman sizleri daha şık bir havaya büründürecek. Mini etek ya da dar pantolonlar ile kombinleyebilirsiniz. Düz bir elbise tercihi yaptıysanız mutlaka rugan ayakkabıdan yana seçim yapın. Elbisenizi daha havalı hale getirir. Muhteşem bir gün her zaman kıyafetinizle de önem göstermeli. Göz alıcı güzelliğinizi her zaman daha görsel hale getirmeniz mümkün. Tüm kıyafetlerde renk ve desen çılgınlığını bu sezon yaşayın.

5 Yorum

 1. Ceyda söyledi:

  2 sayılı görsel çok güzel

 2. Gülsen söyledi:

  Sevgililer Gününde Giyeceğiniz Kombinler isimli yazıyı en baştan son cümleye kadar heyecanla okudum, inanılmaz bilgiler var.

 3. Tülay söyledi:

  Adıyaman’da bu modellerin satıldığı yer neresi, bir sonraki pazartesi moda günü yapmayı planlıyorum.

 4. Cangül söyledi:

  Bu tasarımlar muhteşem kanımca

 5. Ceren söyledi:

  İnceleme metninizdeki kombinlerin genel olarak orta yaşlarda ki bayanlar için yakışacağını düşünüyorum. Sizlerde bana katılıyor musunuz?

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*