14 Şubat Sevgililer günü yaklaşırken bugünlerde bayanların düşündükleri konulardan biri de, sevgilinin karşısına nasıl çıkılacağı konusudur… Her bayan, sevgilisiyle beraber özel bir gün içerisinde mutlu ve keyifli bir beraberlik geçirmek ister. İşte bunun içinde farklı ve daha yeni bir şekilde giyinmenin yolunu arar. Bu noktada da tercih edebileceği birbirinden farklı modeller vardır. İşte o modeller…

elbise

elbise

Kırmızılara Bürünün

Sevgililer günü konseptine yakışır şekilde giyinmek isteyenler, kırmızılara bürünebilir ve güzel bir şekilde elbisesini kırmızı renkte bulabilir. Uzun elbiselerden mini elbiselere kadar çeşitli birçok modellerde elbiselerinizde kırmızı rengini ihmal etmeden siz de kombinler yapabilirsiniz.

Uzun, dar ya da bol olabilecek modellerde kokteyl elbise modellerini de deneyebilir ve basit, ufak dekolteler ile beraber harika bir stili kendinize göre yaratmış da olabilirsiniz.

Mini boylarda bulunan elbiseler ile beraber de yine kombin yapabilirsiniz. Üzerinde farklı desenlerin yer aldığı şekilde harika stiller yaratabilirsiniz. Böylelikle sevgililer gününe özel bir şekilde giyindiğinizi de sevdiğinize göstermiş olabilirsiniz.

kot

kot

Kot – Gömlek Kombini Yapın

Kot ve gömleği kendine yakıştıranlar, siz de güzel bir stil için sevgililer gününde kot- gömlek ve topuklu ayakkabı stilini yaratabilirsiniz, kendinizde… Bu sayede harika bir model ile beraber keyifle günü geçirebilir ve eğleneceğiniz saatlere ulaşabilirsiniz.

5 Yorum

 1. Gülpembe söyledi:

  Sitenizde çok fazla sayıda resim var, bu kadar fazla emek veriyor olmanız çok güzel.

 2. Ferda söyledi:

  Bu ürünleri Kayseri civarında nereden bulabilirim?

 3. Afra söyledi:

  İnternet siteniz akıllı telefon destekli mi

 4. Bade söyledi:

  Metindeki kombinlerin daha çok orta yaşlarda ki bayanlar için yakışacağını düşünüyorum. Bu konuda sizlerin düşüncesi nedir?

 5. Beltun söyledi:

  Bu Kombinler inanılmaz bence

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*