Cildin saati olan gözler, yılları ve yıpranmışlıkları hemen ele verebiliyor. Kırışıklık ve renk değişiklikleri göz çevresinde daha fazla ortaya çıkar çünkü göz çevresi yüzün en hassas bölümüdür. Buradaki ince deri çabuk kırışabilir ve dış etkenlerden çok çabuk etkilenebilir. Bu yüzden uygulanabilecek olan bakımın gece ve gündüz olarak yoğunlaştırılması gerekiyor; özellikle ileri yaşlarda çift zamanlı göz çevresi bakımları yapılmalıdır.

Sephora Eyliplex-2 Göz Çevresi Kremi

Sephora Eyliplex-2, bu amaçla geliştirilmiş mükemmel bir bakım ürünü. Gece ve gündüz olmak üzere ikili bakım sağlayan Eyliplex-2, zengin içeriği ile kolojen yapıyı destekleyerek göz çevresini yeniliyor.

Jel kıvamındaki gündüz bakım kreminin formülünde Rho-Cite™ Complex anti-oksidan ve cilt için çok yararlı olan mineraller kullanıldı.

Gece balmının formülünde ise çarkıfelek çiçeğinden elde edilen aloxyl PFE™ özler, Mala-Plump™ Complex, anti oksidan ve mineral karışımlar kullanıldı.

Eyliplex-2 Göz Kremi Etkisi

• Göz çevresi kırışıklıklarını doldurur
• Cildi sıkılaştırır
• Dış etkenlere karşı korur
• Mor halka görünümlerini hafifletir

Eyliplex-2 Göz Kremi Kullanımı

Cilt önce temizlenir ve kurulanır, daha sonra Eyliplex-2 jel ince bir tabaka halinde sürülür ve 3 dakika beklenir.

Hem gece hem de gündüz bakımı sağlayan Sephora Eyliplex-2 Göz Çevresi Kırışıklık ve Bakım Kremi, 24 saat süren eşsiz bir bakım sağlamaktadır. Bu yüzden ikili bakım olarak tasarlandı ve bitki teknolojisi ile geliştirildi.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*