Yurtdışında ve dünyada kendinden sıkça söz edilmiş olan Sephora ülkemizdeki mağaza sayılarını arttırdıkça ülkemizde de tanınmaya adını daha çok duyurmaya devam ediyor.  Sephora mağazalarındaki çeşitlilik bütün bayanların fazlasıyla memnun olduğu bir durumdur tahminimce.

sephora far

Bunun farkında olan ve sürekli mağazalara yeni ürünler taşıyarak tüketiciyi mutlu etmeye çalışan Sephora.  Yeni keşiflerini bir başkasını daha ekledi.  54 farklı ve canlı renkten oluşan Sephora’nın yeni far serisi Colorful Mono farlar Sephora’yı sürekli takip edenlerle yakın zamanda buluştu. 54 farklı rengin her biri oldukça kolay uygulanabilen yapısı ve gün boyu yarattığı kalıcılığı sayesinde makyaj yapanlar ve makyaj yapmayı bir hobi haline getirmiş olanlar için oldukça uygun gözüküyor.

Sephora Colorful Mono Far

Pigmentli yapısı renklerin gözlerde de, gözüktüğü renklerde belli olmasını sağlıyor. Bütün bunların yanı sıra toz yani kuru şekilde kullanılabilen bu tekli farla eğer istenirse islak far olarak ta kullanılabilir.

Far fırçanızın ucunu ıslatıp Sephora tekli farlara batırıp fırçayı daha sonra elinize hafifçe sürüp (fazla ıslaklığı alabilmek adına) daha sonra gözünüze uygularsanız, daha parlak ve ıslak bir görünüme kavuşabilirsiniz.  Sephoranın hazırladığı bu far koleksiyonu 24 koyu metalik (chrome mono), 10 mat (mat mono) ve 20 ışıltılı (pearl mono) fardan oluşuyor. Açıkçası ben kahve tonlarına bayıldım. Sephora mağazalarına göz atmakta bir fayda var. . .

Etiketler: ,

5 Yorum

 1. Fatma söyledi:

  Yeni yazılarınızı facebook ya da instagram üzerinde paylaşıyor musunuz? Oradan takip etmek istiyoruz.

 2. Gülgün söyledi:

  Geçen hafta eklediğiniz bir yazıda bot görmüştüm ama onu bulamıyorum. Yardımcı olur musunuz?

 3. Güldem söyledi:

  Sephora Colorful Mono Far isimli yazıyı her bir cümlesine dikkat ederek merakla okudum, harika detaylar var

 4. Gülgün söyledi:

  İçerikteki ikinci görseli anneme almayı planlıyorum. ne dersiniz

 5. Açela söyledi:

  Yazı İçeriğiniz süper bence

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*