Salaş giyimin modası  hiç bir zaman geçmez. Trendler gelir geçer, moda kaç sezon atlatır o yine aynı kalır.  Bundan elli yıl önce de salaş  giyim vardı bugün de var, çünkü bu bir tarz.  Salaş giyim tarzını kullanan bir çok insan var. Çoğu ya bu tarzı sevdiği için ya da rahat bir giyim olduğu için seçiyor.  Elbette bu tarzı kolay buldukları için giyinenlerde var.

Salaş Giyim Tarzı

Ünlülerin günlük hayatlarında ki görüntülerine dikkat ederseniz birçoğunun salaş giyindiğini görebilirsiniz. Belki de her zaman şık giyinmekten o kadar çok sıkılmışlardır ki ara sıra salaş olmak onlara toplumdan biri gibi olmayı hissettiriyor da olabilir.

Salaş Kıyafetler

“Moda tekerrürden ibarettir” bu lafı herkes bilir. Zaman zaman birçok giyim markası salaş tasarımlar yapar ve bu tema üzerine kreasyonlar hazırlar. Üstelik salaş giyim tarzı sadece spor değil klasik modellere de uyarlanmıştır. Özellikle jeanslerde ve tişörtlerde benzer örnekleri çok görülür. Klasik modellerde de salaş bluzlar klasik etek ya da pantolonlarla kombine edilir ve dengelenir. Genelde salaşa yakın orta bir denge tutturulur. Aslında salaşın her hali güzel.

Bu tarzı kendine yakın bulan insanlar başka tarzları denediklerinde kendilerini rahat hissetmezler. Salaş giyim, rahat giyimdir. Hepsinden önemlisi salaş giyim bir tarzdır.

 

5 Yorum

 1. irem söyledi:

  benimde en sevdiğim tarz tek kelimeyle özgürlük

 2. Büşra söyledi:

  Sitenizdeki birçok yazıyı okudum, çok güzel iş çıkarıyorsunuz. Özellikle Moda kategorisindekiler favorim.

 3. Bediz söyledi:

  Ben yazıdaki bu tarz ürünlerden çok kez kullandım, seçim yaparken dikkatli olmak gerekiyor. Ben blogger sitelerindeki önerilere bakıp öyle alıyorum. Modacinim teşekkürler.

 4. Gaye söyledi:

  Salaş Giyim Tarzı Nasıl Olur? yazınız için teşekkürler işime çok yaradı. Bu bahsettiğiniz modelleri İstanbul’de nereden bulabilirim acaba?

 5. Güldeste söyledi:

  Bu konuda benim daha farklı fikirlerim var. Çok daha farklı kombinler yapılabilir.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*