Yaz ayları tüm doğa gibi bizim de en canlı ve hareketli olduğumuz aylar. Yaz mevsiminde sadece kıyafetlerimizi değil saçlarımızı da modaya uygun hale getirmek için çok zaman harcarız. Saçlarda bu yaz ışıltı çok moda.

Saçlarda Işıltı Modası

Saçlarda Işıltı Modası

Saçlarınızı Doğal Işıltılarla Canlandırın

Her alanda olduğu gibi saçlarda da doğallık ve naturellik aranıyor artık. Saçlara doğallık ve naturellik katan ışıltı ile saçlarınız hiç olmadığı kadar doğal görünüyor. Bu yaz sıcak karamel tonlarının arasına atılan balyaj ışıltı çok trend.

Saçlarda Işıltı Modası

Saçlarda Işıltı Modası

Ancak saçınızın doğal rengini bozmadan da ışıltı katabilirsiniz. Bunun için kuaförünüzle görüşerek fikir alın. Saçlarınızın arasına atılan  bir iki ton açık ışıltılar hem saçlarınızın daha güzel görünmesini sağlar hem de size ekstra doğallık katar.

Saçlarda Işıltı Modası

Saçlarda Işıltı Modası

Özellikle kahverengi, kumral ve sarı saçlar arasına atılan açık ton ışıltılar görenleri saçlarınıza hayran bırakır. Yaz mevsimini hem güzel hem de bakımlı geçirmek istiyorsanız saçlarınızla işe başlayabilirsiniz. Hemen kuaförünüzle görüşün ve bir randevu alın, bu yazın trendi olan ışıltı için geç kalmayın.

5 Yorum

 1. Firdevs söyledi:

  Stil alanında birçok makale inceledim ama bu kadar emek vereni ilk defa gördüm.

 2. Andaç söyledi:

  Saçlarda Işıltı Modası isimli yazıyı yukardan aşağıya hayranlıkla okudum, inanılmaz bilgiler var.

 3. Güldem söyledi:

  Bu Kombinler muhteşem sanki

 4. Gülden söyledi:

  Paylaştığınız görseller bir efsane, nereden alabiliriz

 5. Gamze söyledi:

  Metindeki modellerin genellikle koyu renklerde giyinmeyi sevenler için yakışacağını düşünüyorum. Sizlerin düşüncesi nedir?

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*