Kadınlar güzelliklerinin yansımasını gerek kendi üzerlerinde, gerek kullandıkları aksesuarlarda göstermek isterler. Belki de bunun en etkin yolu olarak kabul edebileceğimiz saçlar da modelleri bakımından ışıltılı bir güzelliğin simgesi olabilirler. Ancak moda bu konuda belirgin estetik modelleri daha çok ön plana çıkarır ve modanın değişim ve gelişimi saçlar açısından düşünüldüğünde kimi pratik çözümler de moda olarak ele alınabilir.

saç

saç

2016 Saç Modelleri

Özellikle mevsim değişimlerinin yanı sıra yeni ortaya konmuş bir saç rengi de kıstaslar arasında rahatlıkla yer alabilir. Saç modellerinin yüz ile uyumu da bu anlamda önem teşkil etmektedir. Eğer kemikli bir yüz yapınız varsa bu noktada düzleştirilmiş omuz hizasında bir saç modeli size olgunluk katacaktır. Ancak perma ile kabartılmış bir saç modeli de canlılık katabilir.

saç modeli

saç modeli

Bu bakımından hangi saç modelini uygulayacağınıza karar vermeden önce yapacağınız kısa araştırmalar ve o anda trend olan saç modelleri size yardımcı olabilir. Kadınlar için saçların değişime uğraması psikolojik olarak da yardımcı bir durum yaratacağı için saç modelinizde kendiniz için en iyisini istemelisiniz.

Bir Yorum

  1. Gül söyledi:

    Karaman’de yaşıyorum sitenizi bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine takip etmeye başladım. Modayı yakından takip edebilmem açısından bana çok büyük fayda sağladınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*