Roman Nişantaşı tadında bir marka. Zaten ilk mağazasını 1980 yılında Nişantaşı’nda açtı. O zamandan buna yana geçen uzun sürede başarılı olduğunu sizde takdir edersiniz. Tarzı ve kalitesi tescillenmiş olan Roman markası her yıl olduğu gibi çıkardığı koleksiyonlarında yerini ve farkını kimseye bırakmıyor.

Roman’ın gerçekten çok farklı bir çizgisi var. 18 yaş ve üstü bayanlar için tasarlanan giysilerde gece elbiselerine mutlaka bir göz atın. Romanın gece elbiselerinin her yaşın kadınsılığını büyük bir başarıyla yansıttığını söyleyebilirim. Sade ve çok şık gece elbisesi modelleri bu yılda aynı çizgide. Roman başarılı olduğu bu çizgiden hiç ayrılmıyor. Renklerdeki ve kesimlerdeki zarafet 100 yıl geçse de aynı olacak sanırım. Soft renk leri cok seven Roman yine de her rengi kullanıyor. Roman, canlı ve soft kombinler de çok başarılı. Roman, en canlı renkleri bile kendi dinginliğinde yorumluyor. Bu yüzden Roman’a ait bir elbiseye baktığımda aklımdan geçen ilk kelime asil oluyor.

Roman’ın 2015 kreasyonu gece elbise modelleri her zaman ki gibi yüksek puanlı. Roman, hanım hanıncık, kibar, sade, şık, kalite, asil ve özel bir marka.

2015 Roman Gece Elbisesi Modelleri

2015-roman-gece-elbise-modelleri-6 2015-roman-gece-elbise-modelleri-5 2015-roman-gece-elbise-modelleri-4 2015-roman-gece-elbise-modelleri-3 2015-roman-gece-elbise-modelleri-2 2015-roman-gece-elbise-modelleri-1

5 Yorum

 1. Cansın söyledi:

  Gece Kıyafetleri alanında birçok makale inceledim ama bu kadar emek vereni ilk defa gördüm.

 2. Gülden söyledi:

  Sitenizdeki yazıları belirli aralıklarla özümsüyorum. Gerçekten bize aktardığınız her makale özgüvenimi daha anlamlı hale getiriyor. Artık kendime daha fazla güveniyorum.

 3. Çiler söyledi:

  Diyarbakır’da bu kombinlerin satış noktası neresi, bir sonraki cuma moda günü yapmayı düşünüyorum.

 4. Balın söyledi:

  Gece Kıyafetleri konusunda bir hayli fazla yazı okudum ancak bilgi aktarma derdinde olanı ilk defa görmüş oldum.

 5. Güngör söyledi:

  Yukardaki tasarımlar müthiş, nereden alabiliriz

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*