Göz makyajının noktası olarak bilinen rimeller arasında başarılı sonuçlarına rağmen uygun fiyatıyla dikkat çeken ürünlerden birisi de Rimmel Full Volume Curve Mascara. Dolgun ve kıvrık kirpiklerinizin gözlerinize katacağı anlam tartışılmaz. Bu konuda istenilen görüntüyü vermesi kadar fiyatının bütçesine de uygun olması gerektiğini düşünenler için Rimmel Full Volume & Curve Mascara uygun bir öneri. Gösterişli kirpikleriyle attığı her adımda fırtınalar estirmek isteyenler bir de bu maskarayı denemeli. Her bir kirpiği ayrı ayrı ele alarak renk ve hacim kazandıran Rimmel Full Volume & Curve Mascara ile kirpikleriniz alışkın olmadığı bir ilgiyle karşılaşacak.

Rimmel Full Volume Sexy Curves

Rimmel Full Volume & Curve Mascara üç kıvrımdan oluşuyor. Kirpiklerinize hem dolgunluk hem de kıvrım veren akıllı fırçası sayesinde en kısa kirpiklerinize dahi ulaşabiliyorsunuz. Kirpiklerinize kazandırdığı olağanüstü hacim sayesinde bu maskarayı dilediğiniz anda tek başına dahi detaylı bir makyaj yerine kullanabilirsiniz. Rimmel ile etkileyici bakışlar yaratmak için takma kirpikler gibi zahmetli yöntemlere gerek kalmayacak. Gözlerinize bu yeni gözdeliğin tadını çıkarmasına izin verin.

Etiketler:

5 Yorum

 1. Güher söyledi:

  Yazınızda yer alan kombinleri Yalova civarında butik olarak tasarlayan var mı

 2. Fadime söyledi:

  soğukta bu tasarımlar mezuniyet programında giyilebilir mi

 3. Açelya söyledi:

  Web sayfanızdaki makaleleri kaçırmadan okuyorum. Samimiyetle söylüyorum kaleme aldığınız her bilgi özgüven seviyemi daha anlamlı hale getiriyor. Artık daha kolay kararlar alıyorum.

 4. Fahrünissa söyledi:

  Sayfanızdaki Özel Tasarım Kombinler muhteşem sanki

 5. Açela söyledi:

  Bu modeller mükemmel, almak istesek nereden alırız

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*