Rihanna Başörtüsü

Özel hayatı, giyimi, yaptığı işler kısacası her hareketi ile gündem konusu olan Rihanna’yı ilk kez türbanla gördük. Aslında bu kare özel bir fotoğraf çekimi değil. Rihanna’nın çıktığı bir dünya turnesi sırasında Dubai’yi de ziyaret etti. Dubai’de ki camileri de ziyaret eden ünlü şarkıcı, oranın ruhunu hissetmiş olacak ki türbanla poz vererek güzel ve ses getiren bir anı yaşamış oldu. İlgi çekici fotoğraflarını sosyal medya dada paylaşan Rihanna, doğal olarak gündeme oturdu.

Rihanna'nın Türbanlı Resimi

Medya da uyanan tepkiler şaşkınlık verici. Tepki verenlerde var, beğenenlerde ancak; inançlara saygı göstermek her insanın vazifesi. Bu yüzden camiyi gezerken olması gereken gibi davrandığı için Rihanna’yı tebrik etmek gerek. Kimilerine göre Rihanna bunu dikkat çekmek için yapmış ama unutulmaması gereken bir şey var, Rihanna’nın hiç bir zaman reklama ihtiyacı olmadı. Zaten hep gündem de ve popüler. Bu yüzden kötü eleştirileri dikkate almamak en doğrusu.

Rihanna Türban Dubai

Etiketler:

5 Yorum

 1. Günay söyledi:

  Yukardaki tasarımlar çok güzel, satılıyor mu bunlar

 2. Gülsen söyledi:

  Rihanna Türbanlı Resimleri şaheserinizi her bir cümlesine dikkat ederek merakla okudum, müthiş öneriler.

 3. Berçin söyledi:

  Moda Haberleri konusunda birçok makale okudum fakat böyle güzelini ilk kez görmüş oldum.

 4. Figen söyledi:

  Sitenizdeki moda yazılarının genelini baştan sona inceledim, bu alanda en iyisi sizsiniz diyebilirim. Özellikle Moda Haberleri kategorisindeki yazılar favorim.

 5. Ayşıl söyledi:

  2 numaralı resim kusursuz

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*