2 yıl  once sıcak bahar aylarında hayatımıza giren ve çok konuşulan renkli pantolon modası bu yıl da popülerliğini koruyor. Erkeklerin daha çok dikkatini çeken bu modeller onlar tarafından kısa sürede kabul edildi. Her ne kadar havalar soğusa da renkli pantolonlar gardıroplardaki hakimiyetini sürdürüyor.

Renkli Pantolon Modelleri

Diğer kıyafetlerle de kolaylıkla uyum sağlayan bu modeller canlı ve neşeli bir görünüm kazandırıyor. Kazak ve gömleklerle de çok rahat kombin yapılabilen bu modeller kişiye enerji de vererek günlük yaşamına olumlu etkilerde bulunabiliyor.

Renkli pantolonların kış aylarında da gözden düşmemesi firmaları harekete geçirdi. Soğuk günlerde kullanılması amacıyla daha kalın kumaşlardan üretilen modeller raflarda alıcılarını beklemeye başladı bile. Hem erkekler hem de bayanlar için özel olarak tasarlanan modellerin daha geniş bir model yelpazesiyle üretime geçilmesi bekleniyor.

Sadece dar kesim modellerde değil ispanyol paça pantolon modellerine de canlı renklerin uyarlanması bu pantolon modasını çok daha uzun süre gündemde tutacaktır. Bu nedenle koleksiyonunuza yeni renklere sahip modeller eklemekte hiç tereddüt etmeyin.

Etiketler:

5 Yorum

 1. 3x Moda söyledi:

  Gerçekten kış aylarında bile renkli pantolonlar çok tercih ediliyorlar. Lc waikiki’nin pantolonları oldukça güzel bu renkli pantolonlar arasında.

 2. ferhat söyledi:

  Renkli pantolon modasına bir türlü alışamadım diyordum bir baktim ki bende içerisindeyim.

  • sema söyledi:

   genelde herkesin basina geliyor sanirim bu olay 🙂

 3. Belinda söyledi:

  Bu tasarımlar süper sanki

 4. Güneş söyledi:

  Renkli Pantolon Modası Devam Ediyor makalenizi her bir cümlesine dikkat ederek şaşkınlıkla okudum, inanılmaz bilgiler var.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*