Kadını tamamlayan en önemli unsurlardan biridir bakımlı eller. Layık olduğu özeni görmediğinde ise sizi mahcup edebilecek kadar önemli bir unsur. Bu zahmeti göze aldığı halde bir türlü tırnaklarını yani ellerinin nizamını yola getiremeyenler için ise Rare Blossom tırnak bakım jeli harika bir öneri. Bu jel sayesinde girdiğiniz ortamlarda ellerinizi saklayacak yer aramak yerine gururla sergileyebileceksiniz. Bu jelin kullanımından kısa bir süre sonra el ve tırnak bakımının ne denli kolay olduğunu keşfedeceksiniz. Zahmetsizce harika el ve tırnaklara Rare Blossom jeli ile ulaşabilirsiniz.

Rare Blossom Tırnak Bakım Jeli

Rare Blossom güçsüz yani sıklıkla kırılan ve kat kat ayrılan tırnaklar sorununa son veriyor. İçeriğinde ki üzüm çekirdeği ve defne yağıyla tırnakları besleyerek güçlenmesi sağlıyor. Güçlenen tırnaklar kuruluğundan ve kırılganlığından kurtuluyor. Rare Blossom tırnak jeli kuru ve temiz tırnağa ve tırnak etlerine sürülür. Hafifçe masaj yaparak yedirilir ve cilt tamamen emene kadar beklenir. Sorunsuz tırnaklara sahip ellerinize bakım yapmanın bir keyif olduğunu göreceksiniz. Tırnaklarınızı sağlıkla uzatarak bakımlı ve gösterişli eller yaratmak artık çok kolay.

Etiketler:

5 Yorum

 1. Gülşen söyledi:

  instagram hesabınızda Rare Blossom Tırnak Jeli paylaşımınızı gördüm, ilgiyle takip ediyorum. Destekliyorum.

 2. Canel söyledi:

  Rare Blossom Tırnak Jeli isimli yazıyı baştan sona merakla okudum, süper ötesi öneriler bunlar

 3. Ceyda söyledi:

  Modacinim blogunuzdaki birçok yazıyı dikkatlice okudum, çok başarılısınız. Özellikle Cilt Bakımı bölümündeki makaleler favorim.

 4. Cangül söyledi:

  Cilt Bakımı konusunda bir hayli fazla inceleme okudum ancak böyle güzelini ilk kez görmüş oldum.

 5. Tülay söyledi:

  Mavi tasarımlar ilişkili incelemeler okumak istemekteyim

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*