Rare Blossom saç bakım serumu özellikle kuru saç dipleri olan kişiler için mükemmel bir çözüm sunuyor. Doğal maddelerden oluşan içerik saça zarar ermeden sağlığına kavuşturabilir. Rare Blossom formülünde ısırgan tohumu, kuşburnu çekirdeği yağı, avokado, susam ve buğday özü yağları bulunuyor. Her biri saç ve saç dibi için süper besleyici.

Rare Blossom Urunleri

Saçların dökülmelerinde etkili olan Rare Blossom serum, saçın birçok ihtiyacına cevap verir. Saçları yapısal olarak seyrek olan kişiler ve saçının uzamamasından yakınan kişiler Rare Blossom serum kullanabilir. Bu etkili serum sayesinde saçlar daha hızlı uzar ve gürleşir. Serumun uygulaması çok kolay, 2 günde bir sadece 15 dakikanızı ayırmanız gerekiyor. Özellikle saç diplerinde kuruluk varsa, bilindi bu saç dökülmelerinin belirtisidir. Önlendiği taktirde dökülme durur.

Rare Blossom Saç Bakım Serumu Faydaları

• Saç dökülmelerini önler
• Saçlar daha gürleşir ve daha hızlı uzar
• Saç derisini ve saçları canlandırır

Rare Blossom Saç Bakım Serumu Kullanım

Rare Blossrom saç bakım serumunun haftada 2 kez uygulanması öneriliyor. Serum, saç diplerine masaj yapılarak uygulanır ve 15 dk bekletilir. Bu uygulama en az 2 ay düzenli olarak yapılmalıdır.

Saç dökülmeleri ile ilgili şikayetler başladığı an önlem almalı. Ciddi saç kayıpları ve kellik ile karşılamak istemiyorsanız saç diplerini canlandıran Rare Blossom gibi kurtarıcı bir ürün kullanmalısınız.

5 Yorum

 1. Günay söyledi:

  Siteniz çok güzel, özellikle facebook hesabınızı takip etmeye bayılıyorum.

 2. Büşra söyledi:

  Yazınızdaki özellikle ikinci kombin çok güzel duruyor

 3. Ceyla söyledi:

  sıcakta bunlar mezuniyet programında güzel durur mu

 4. Hakan söyledi:

  Niğde’da bu kombinlerin bulunabileceği yer neresi, gelecek pazartesi büyük bir alışveriş çılgınlığı yapmayı planlıyorum.

 5. Gonca söyledi:

  Bu tasarımlar muhteşem bana göre

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*