İlkbahar ve yaz ayları gelirken evleneceklerin düğün hazırlıkları da hızlanmaya başlıyor. 2014 yılında evlenecek gelin adaylarının hazırlıklarının başında gelinlik seçimi geliyor. Gelin adayları hayallerindeki gelinliği ararlarken Vera Wang gelinlik dikkat çekici, radikal tasarımlarını adayların beğenisine sunuyor.

Vera Wang gelinlik 2014 bahar

Klasik Gelinlik Modellerini Bir Kenara Bırakın

Geçtiğimiz 2 yılda da gelinliklerde klasik modellerin dışına çıkışlar başlamıştı. Sadece beyaz rengin hâkim olduğu gelinliklere çeşitli büyüklüklerde renkli detaylar eklenmiş ve farklı modeller yaratılmıştı. 2014 yılında Vera Wang gelinlik modellerinde detaylarda siyah rengin hâkimiyetini görüyoruz.

Vera Wang gelinlik 2014 yaz

Balık, prenses ve kabarık gelinlik modelleri, önceki koleksiyonlarda olduğu gibi bu koleksiyonda da mevcut… Gelinliklerin özellikle üst kısımlarında siyah renk kullanılan bu koleksiyonda siyah dantellerle göğüs kısmı süslemeleri yapılarak oldukça zarif bir tasarım ortaya çıkarılmış. Dirseğe adar gelen siyah eldivenler gelinleri oldukça gizemli gösterecek detaylar arasında bulunuyor.

2014 yaz koleksiyonunda beyaz gelinliklere siyah detaylarla zıtlık ekleyen firma, dikkat çekici ve farklı olmak isteyen gelinlerin ilk tercihleri arasında olacak gibi gözüküyor.

Etiketler:

5 Yorum

 1. Fatma söyledi:

  Yukardaki tasarımlar fevkalade, nerede satılıyor acaba

 2. Alisa söyledi:

  Blogunuzda olan makaleleri belirli aralıklarla takip ediyorum. Cidden kaleme aldığınız her detay özgüvenimi daha sağlam hale getiriyor. Artık daha kolay kararlar alıyorum.

 3. Abendam söyledi:

  Siirt’da sayfanızda yer verdiğiniz tasarımların satış noktası neresi, gelecek cumartesi büyük bir alışveriş çılgınlığı yapmayı düşünüyorum.

 4. Çiçek söyledi:

  lacivert tasarımlar ilişkili içerikler okumak isterim

 5. Günsel söyledi:

  Sitenizdeki makalelerin büyük bir kısmını dikkatlice okudum, çok güzel iş çıkarıyorsunuz. Özellikle Gece Kıyafetleri bölümündeki makaleler favorim.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*