Her gün farklı bir kıyafet modeliyle karşılaşmak günümüzde mümkün hale geldi. Farklı düşünceler ve tasarımlara sahip olan modacılar yalnızca kıyafet üretmekle kalmıyor, yeni bir akımın da öncüsü oluyorlar. Hal böyle olunca trendlerin hızlı bir şekilde değişmesi de kaçınılmaz oluyor.

püskül

püskül

Her sezon farklı renklerin ve desenlerin moda olduğunu söylemek mümkün. Bu yıl da ezber bozulmuyor ve 2015’e özel moda renkler belirlendi. Tutkunun ve aşkın rengi olan kırmızı vitrinlerde çokça göreceğimiz moda rengimiz oldu.

püsküllü çanta

püsküllü çanta

Bu Sezon Her Kıyafette Püskül Var

Moda rengin haricinde bu yılın moda modelleri ise püsküller. Oldukça sempatik ve şık bir görüntüye sahip olan bu kıyafet modeli, elbiselerde, ayakkabılarda, eteklerde ve hatta çantalarda rahatlıkla kullanılabiliyor. Modern ve farklı bir görüntü sergilemenizde sizlere yardımcı olacak olan püsküller neredeyse tüm markaların kataloglarında bulundurduğu bir konsept oldu.

püsküllü mayo

püsküllü mayo

Gizemli bir hava katan püskül, ufak dekolteler vermenizi sağlarken aynı zaman dada size gizem kazandırır. Kıpırtılı ve cıvıl cıvıl bir yazın habercisi olan bu kıyafetlerle herkesin ilgisini çekmeye hazır mısınız?

5 Yorum

 1. Gülnaz söyledi:

  Yazı İçeriğiniz süper kanımca

 2. Gülbahar söyledi:

  Moda hususunda birçok makale analiz ettim fakat bu kadar emek vereni ilk defa gördüm desem yalan olmaz.

 3. Feyza söyledi:

  ilkbaharda bu tasarımlar düğünde giyilir mi

 4. Aslım söyledi:

  siteniz mobil uyumlu mu

 5. Aslım söyledi:

  ilkbaharda bu modeller özel bir etkinlikte nasıl olur

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*