Eskiden spor çantalar belirli model ve kumaş üzerine çalışıyordu. Genellikle sadece ebatları değişen aynı çizgilerde çantalar üretiliyordu. Artık spor çantalar sıradan değil. Hayata moda tutkusu, trend ve tarz kelimeleri girince her şey de olduğu gibi çantalarda değişti ve çeşitlendi. Yani, şimdilerde durum farklı. Puma da bu akıma uyan spor çanta modelleri üretiyor.

Çantalar, giyim tarzıyla ilişkili aksesuarlardır. Spor giyimde çanta spor ya da spor klasik arası tarzda olmalı.

Spor giyimin yanı sıra sporcu insanlarında Puma tarzında çantalara ihtiyacı var. Puma gibi ünlü markalar bu isteği karşılayan spor çanta modelleri üretiyor.

Spor çantalarda Puma markası aranılan bir isim. Puma spor giyim ve spor aksesuarlar tasarlıyor. 2014 sezonu için Puma’nın tasarladığı çantalar ihtiyacı karşılayan, kullanışlı, sportmen ve şık.

Puma spor çantalara getirdiği yeni tasarımlarla spor şıklığını yakaladı. Puma, 2015 çanta kreasyonun da deriler, ruganlar ve kumaşlar var. Puma amblemi her zamanki gibi ürün üzerinden eksik olmuyor.

Puma’nın spor çizgilerine alışkınız fakat bu sezon için tasarladığı 2015 çanta modellerinde spor klasik arası modellerde var. Gümüş ve renkli ruganlar dikkat çekici.

2015 Puma Unisex Spor Çanta Modelleri

2015-puma-canta-modelleri-9 2015-puma-canta-modelleri-8 2015-puma-canta-modelleri-7 2015-puma-canta-modelleri-6 2015-puma-canta-modelleri-5 2015-puma-canta-modelleri-4 2015-puma-canta-modelleri-3 2015-puma-canta-modelleri-2 2015-puma-canta-modelleri-1

5 Yorum

 1. ayşe söyledi:

  çok güzel çantalar ve markası puma olunca benim favorim oluyor 🙂

 2. feyza söyledi:

  çantaların fiyatlarını nasıl öğrenebiliriz

  • sema söyledi:

   feyza puma online satis sitesini yada magazasini ziyaret ederek fiyatlar konusunda bilgi sahibi olabilirsin.

 3. Andaç söyledi:

  Bu modelleri Ardahan civarında nereden bulabilirim?

 4. Gülbahar söyledi:

  Aksaray’da paylaştığınız ürünlerin satış noktası neresi, gelecek çarşamba alışveriş krimizi sonlandırmayı planlıyorum.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*