Gençlerin sevdiği tarzda ürünler üreten ve daha çok gençlere hitap eden tarzı ile ülkemizde bulunan genç nüfusunda dikkatini çeken Pull and Bear sene ürettiği t-shirt modelleriyle 2014 yazında dikkat çekeceğe benziyor. Genellikle kahverengi tonlara hakim Retro desenler kullanan Pull and Bear bu sene daha renkli t-shirtler üretmişe benziyor.

Pull and Bear T-Shirt Modelleri

Genç baylar için Akdeniz rüzgarını taşıyan renklere ve desenlere sahip olan t-shirtler üreten Pull and Bear mavi renk tonları ve yine bu senenin moda rengi olan pudra renklerini kullanarak t-shortlerini gençlerin zevkine sunuyor. Dirseğe kadar uzanmayan kısa kolları ve geniş yakalarıyla yaz ayında rahat rahat nefes alabiliyorsunuz.

2014 Pull and Bear Tisort

Pull and Bear T-Shirt Renkleri

Tek renkli t-shirtler üzerinde bulunan ceplerin farklı renklere sahip olması Pull and Bear markasını daha çekici kılıyor.

2014 Pull and Bear Erkek Tisort

Krem rengi bir t-shirt üzerinde bulunan kırmızı renkteki bir cep ilk başta garip olarak karşılansa da sonradan göze çok hoş geliyor. Baskı ve slogan t-shirtleriyle de hem 2014 yılının hem de geçen yılların modasını bir arada sunuyor.

Etiketler:

5 Yorum

 1. Adile söyledi:

  Erkek Giyim alanında bir hayli fazla inceleme inceleme altına aldım ancak bu kadar iyisini ilk defa gördüm desem yalan olmaz.

 2. Adel söyledi:

  Yazınızdaki özellikle ikinci model inanılmaz olmuş

 3. Feyza söyledi:

  sarı stiller alakalı postlar görmek istemekteyim

 4. Fulya söyledi:

  Yukarda anlattığınız birinci tasarım çalışmasını tanıdığım birisine almayı planlıyorum. ne dersiniz

 5. Günsel söyledi:

  Ağrı’da bu kombinlerin bulunabileceği yer neresi, önümüzdeki pazar moda günü yapmayı düşünüyorum.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*