Tırnak bakımı, düzen ve profesyonellik ister. Zaman ayırmak ve tırnak sağlığını da korumak gerekir. Kısacası alışkanlık haline getirmek en iyisi fakat bazen çeşitli sorunlar nedeniyle bakımlı tırnaklara sahip olmak zorlaşabiliyor. Mesela; tırnak yeme alışkanlığı, uyumsuz tırnak şekli, manikür zorluğu, zaman ayıramamak ya da manikür becerisini kazanamamak gibi… Neyse ki bu gibi durumlarda kadınlara kolaylık sağlayacak protez tırnaklar var.

protez tırnaklar

Protez tırnakları sağlıksız bulan kişiler olabilir fakat hiçte öyle değil. Tırnak yapısına zarar vermez ve gelişimini de engellemez. Protez tırnak değil sadece bazı uygulamalar tırnağın incelmesine neden olabilir. Protezin iyi tutması için tırnak yüzeyine yapılan törpünün aşırıya kaçması ya da kalitesinin yapışkan sökücüler gerçekten de sağlıksız hatta tırnak güzelliğini daha fazla bozabiliyor. Doğru ürünler ve uygulamalar kullanıldığı taktirde protez tırnak kullanmak çok avantajlı ve çok güzel görünüyorlar.

Etiketler:

5 Yorum

 1. Açelya söyledi:

  lacivert kombinler yazılar okumak istiyoruz

 2. Çimen söyledi:

  Yazın bu modeller düğünde abartı mı olur?

 3. Amara söyledi:

  Sitenizdeki paylaşımları sürekli hafızama kazıyorum. Açık olmak gerekirse yazdığınız her detay özgüven seviyemi daha sağlam hale getiriyor. Artık kendime daha fazla güveniyorum.

 4. Güner söyledi:

  Protez Tırnaklar isimli yazıyı yukardan aşağıya merakla okudum, müthiş öneriler.

 5. Ali söyledi:

  İçerikteki altıncı tasarımı dostuma hediye etmeyi istiyorum. siz olsanız onu alır mıydınız

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*