Anti-Aging Etkili Mineralli Fondöten Priori CoffeeBerry Perfecting…

Pudra, fondöten ve benzeri makyaj ürünlerini sürekli kullanılan malzemeler fakat aynı zamanda da cildin yaşlanmasına da sebep olan bazı nedenler arasında da yer alabiliyor. Bu yüzden güzelleşmeye çalışırken bir yandan da geçleşmeye çalışıyor, anti aging etkili ürünler kullanıyoruz. Aslında tam bir kısır döngü, zaman geri akmıyor, sadece cildin gördüğü zararlar bakımla azaltılmış oluyor. Peki, kullandığınız makyaj ürünleri doğal, mineralli hatta anti aging etkili olsa? Şimdi zamanın geri akma şansı var.

Priori CoffeeBerry Perfecting

Priori CoffeeBerry Perfecting Foundations SPF 25, formülü, ambalajı dahil her şeyiyle %100 doğal bir fondöten. CoffeeBerry’nin keşfedilen anti aging sırrı kırışıklıkları açarak daha genç görünmenizi ve sağlıklı bir cilt rengine sahip olmanızı sağlıyor. Seçkin eczanelerde bulabileceğiniz bu ürünün 4 üstün özelliği;

Priori CoffeeBerry Perfecting Fondöten

Anti-aging etkili
%100 doğal
25 koruma faktörlü
Doğal ve üstün kapatıcı

Priori CoffeeBerry Perfecting fondöten, makyaj için arka fon oluşturmaktan başka bir şey. Doğal ve etkili formülü sayesinde cildin birçok sorununu da iyileşmesinde yardımcı oluyor. İçeriğindeki doğal anti aging ve 25 koruma faktörü ile akne, sivilce, yer yer oluşmuş renk dengesizlikleri, güneşe ve yaşa bağlı lekeler hatta egzama gibi istenmeyen cilt görünümleri mineralli fondöten sayesinde pürüzsüz ve sağlıklı görünen bir cilde dönüşüyor.

Etiketler:

5 Yorum

 1. Feray söyledi:

  Yerli moda markalarının ürünlerini incelemeyi düşünüyor musunuz?

 2. Ceren söyledi:

  Yazıdaki özellikle birinci kombin inanılmaz görünüyor

 3. Gülriz söyledi:

  Yukarıdaki altıncı tasarım çalışmasını can dostuma satın almayı düşünüyorum. hoş bir hediye mi

 4. Cilvenaz söyledi:

  Metindeki modellerin daha çok orta yaşlardaki erkekler için hoş olacağını düşünüyorum. Bu konuda sizlerin düşüncesi nedir?

 5. Anita söyledi:

  Bu modeller harika, nerede satılıyor acaba

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*