Ünlü markalar sevgililer günü için hazırlanan koleksiyonlarla gündeme gelmeye başladılar. Prada’dan da özel bir koleksiyon bekliyorduk ve nihayetinde geldi.

Prada Saffiano Derisi Çanta

Peki nedir bu saffiano derisi?

Aslında bu sorunun cevabını tüm dünya merak ediyor. Birkaç yıl önce gündeme gelen bu konu gerçek anlamda bir sır. Saffiano derisi, delikli yapıda bir tür deri. Ünlü markanın kurucusu olan Mario Prada’nın mucidi olduğu saffiano derisinin nasıl üretildiğini bilinmiyor. Bu gizem de saffiano derisini özel ve ikonik bir malzeme haline getirdi. Elbette ki bu bir Prada farkı.

Gelelim koleksiyonuna. Prada, göz alıcı bu koleksiyonu sevilen renklerle hazırlamış. Siyah, beyaz, pembe, sarı ve kırmızı renklerle tasarlanan Prada çantalarını altın rengi zincirler süslüyor. Çok kullanışlı ve şık Prada çantaları bu sevgililer gününde alabileceğiniz en güzel hediyelerden birisi olabilir.

5 Yorum

 1. mert söyledi:

  sevgilime alacağım hediye için araştırıyordum ve buraya gelmişim.Ama iyi ki gelmişim

 2. Adelya söyledi:

  Bu Kombinler muhteşem kanımca

 3. Berre söyledi:

  yeşil çeşitler incelemeler görmek isterim

 4. Ceyla söyledi:

  Blogunuzda olan incelemeleri kaçırmadan takip ediyorum. Samimi olmam gerekirse bize aktardığınız her bilgi özgüven seviyemi artırıyor. Kendime olan inancım artık daha fazla

 5. Cangül söyledi:

  sarı çeşitler ile incelemeler okumak istemekteyim

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*