Yaz aylarının elden düşmeyen aksesuarı gözlükler, bu yaz hayli iddialı. Özellikle Prada modellerini mutlaka görmelisiniz. Çiçek motifleriyle süslenmiş gözlükler ve silindir gözlük modelleri Prada koleksiyonuna damgasını vuruyor. Silindir biçimindeki gözlük modellerini 80 ve 90’lı yıllardan anımsayabilirsiniz. Son zamanlarda bu dönemlere ait moda trendleri gidere fark edilir olmaya başladı. Prada’da bu akıma ayak uydurarak silindir gözlükleri tekrar hayatımıza sokuyor.

Prada Poeme Güneş Gözlükleri

Prada gözlüklerinin en dikkat çeken modeli ise şüphesiz çiçek detaylı gözlükler. “Prada Poeme” gözlüklerin kalın çerçevesi ve üzerinde bulunan çiçekler farklı renk ve modelleriyle son derece akılda kalıcı modeller. İddialı giyim ve aksesuarları seviyorsanız bu modeli tercih edebilirsiniz. Klasik tarzları seviyorsanız Prada gözlük koleksiyonunun sevilen modellerini tercih edebilirsiniz. Aslında bir gözlüğün sadece Prada olması bile yeterli. Yeter ki yüzünüzle uyumlu olsun.

Etiketler:

5 Yorum

 1. Feyza söyledi:

  5 sayılı görsel hoş

 2. Benice söyledi:

  Web sayfanızdaki söylediklerinizi belirli aralıklarla inceliyorum. Samimiyetle söylüyorum yazdığınız tüm bilgiler özgüven seviyemi daha sağlam hale getiriyor. Artık kendime daha fazla güveniyorum.

 3. Afitap söyledi:

  Bunlar inanılmaz, almak istesek nereden alırız

 4. Besra söyledi:

  Sitenizdeki yazıların çoğunu okudum, bu alanda en iyisi sizsiniz diyebilirim. Özellikle Güneş Gözlükleri kategorisindekiler favorim.

 5. Ferda söyledi:

  Güneş Gözlükleri ile ilgili birçok inceleme inceleme altına aldım ancak bu kadar iyisini ilk defa gördüm desem yalan olmaz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*