Bayanlar için ayakkabı tercihi her zaman topuklu ayakkabılardan yanadır. Topuklu ayakkabıların ise en şık ve zarif gözükenleri arasında platform topuklu ayakkabılar yer alır. Ancak platform topuklu ayakkabılar ile doğru yürümezseniz kötü bir görüntü ortaya çıkabilir.

bilekten bağlı platform topuklu ayakkabı

bilekten bağlı platform topuklu ayakkabı

Platform topuklu ayakkabılar ile yürüyebilmek için önce ayağınıza tam oturan bir ayakkabı seçmelisiniz. Seçmiş olduğunuz ayakkabı ile yürürken de parmak uçlarınıza basarak dik durmaya çalışmalısınız.

ince topuklu platform ayakkabı

ince topuklu platform ayakkabı

Platform Topuklu Ayakkabı Nasıl Kombinlenir?

Topuklu ayakkabıları kombinlediğiniz şekilde platform topuklu ayakkabıları da giyebilirsiniz. Örneğin dar kesim bir kot pantolonun altına giyeceğiniz platform topuklu ayakkabı ile kadınsılığınızı modern bir çizgi içerisinde ön plana çıkartabilirsiniz.

platform topuklu ayakkabılar

platform topuklu ayakkabılar

Pantolon dışında etek, şort ve tayt ile de birlikte platform topuklu ayakkabılarınızı giyebilirsiniz. Kombin yaparken renk uyumu olarak da zıt renkleri tercih ederseniz dikkatleri eşit şekilde hem kıyafetlerinize hem de şık ayakkabılarınıza çevirebilirsiniz.

Platform Topuklu Ayakkabı Renk Seçimi Nasıl Yapılmalı?

süet platform topuklu ayakkabı

süet platform topuklu ayakkabı

Eğer topuklu ayakkabılar arasındaki renk çeşitliliği kafanızı karıştırıyor ise burada öncelikle kendi zevklerinizi sonra da ne tür kıyafetler ile bu ayakkabıyı giyeceğinizi belirlemelisiniz. Resmi gözükmeniz gereken bir gecede abiye elbisenizin altına platform topuklu ayakkabı giymek istiyorsanız ayakkabınızın sade ışıldamayan renklerden olmasına dikkat etmelisiniz.

Kıyafetlerinizde taşıdığınız genel havayı ve renk tonlarını ayakkabılarınıza uygularsanız risksiz bir şekilde platform topuklu ayakkabınızı şık kombinlemiş olursunuz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*