Platform Topuk Ayakkabı

Son zamanlarda platform topuklu ayakkabıları çok sık görmeye başladık. Zaten modaydı fakat çok sevildi ve neredeyse herkesin ayağında var. Klasik topuğu ile oldukça kadınsı ve seksi görünüyor. Platform topuk ayakkabıların her rengini görebiliriz ama en çok siyah renk trend oldu. Bunun dışında siyahla birlikte en çok kullanılan renk ve desen ise leopar desenli ayakkabılar. Genel de bu tarz çanta kombineleri ile birlikte çok kullanılıyor. Leopar ayakkabılara en yakışan çanta modeli ise büyükçe tasarlanan portföyler.

Platform Topuk Ayakkabı Cesitleri

2015’in platform topuk ayakkabılarında ruganın ayrı bir yeri var. Sade platform topuk ayakkabılara ruganın verdiği parlaklık şıklık ve avantajda getiriyor. Günlük ve abiye kullanım için çok uygun. Her kıyafete ve giyim tarzına uyum sağlayabilir. Spor giyimde bile yüksek topuklu platform ayakkabılar göze batmıyor. Platform aslında ihtiyaçtan doğan bir stil. Yüksek topukları daha rahat giyebilmek için ortaya çıkan bu tarz şimdilerin en gözde modası haline geldi. Abartılı yüksek topukları giyebilmenin en iyi yolu. Aksi takdirde bu yükseklikleri giymek imkansız.

5 Yorum

 1. melisa söyledi:

  ben koydugun ayakkabı çeşitlerini şahsen hiç begenmedim bence kötü…

 2. Çise söyledi:

  ilkbaharda bu tasarımlar özel bir etkinlikte giyilebilir mi

 3. Adile söyledi:

  Makalenizdeki parçaların genel olarak spor giyinmeyi sevenler için hoş olacağını düşünüyorum. Bu konuda sizlerin düşüncesi nedir?

 4. Büşra söyledi:

  Paylaştığınız tasarımları Burdur civarında bulabilir miyim?

 5. Belçim söyledi:

  web siteniz tablet destekli mi

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*