Kar kış demeden topukludan vazgeçmeyen bayanlar için tasarlanan platform botlar, bu sezonun en çok tercih edilen ayakkabıları arasında yer alıyor. Özellikle de bacak boyu kısa bayanların kalbine taht kuran bu botlar hem kıştan korurken hem de şıklığın ortaya çıkmasını sağlıyor.

platform bot modelleri

platform bot modelleri

Fakat bacak boyu kısa olan bayanların dikkat etmesi gereken bir şey bot seçimi yaparken bileğe kadar olan modelleri tercih etmeleridir. Aksi taktirde daha uzun botlar seçildiğinde boyun daha kısa görünmesine yol açabilirler.

siyah platform bot

siyah platform bot

Uzun boylu bayanlar için de en uygun modellerden olan diz altı modeller bacaklara çekicilik katarken ayaklara da zarif adımlar attırıyor. Tüm kombinlere uyum sağlayan platform botların renk seçimine dikkat edilerek tüm kışlık kıyafetlerle uyum yakalanabilir.

uzun platform bot

uzun platform bot

Platform Botlarda Trend Renkler

Kışlık botunuzu seçerken öncelikle dolabınızı açarak var olan tüm kıyafetlerinizin ortak paydada toplandığı rengi tespit etmeli ve buna göre bir seçim yapmalısınız. Aksi taktirde gelişi güzel yapacağınız seçim kıyafetlerinizle ayakkabınızın uyumsuz olmasına neden olacaktır.

2017 kışının en favori renkleri arasında her yıl modasını asla kaybetmeyen siyah, yumuşak duruşun simgesi olan kahverengi ve yaydığı pozitif enerji ile ünlü olan yeşil renkleri yer alıyor.

uzun topuklu platform bot

uzun topuklu platform bot

Bordo renginin de moda olduğunu da unutmadan seçimler yapmalısınız. Bordo demişken, bu renkle en çok uyum sağlayan materyal olan süeti tercih etmeniz daha zarif bir görünüme kavuşmanıza yardımcı olacak.

5 Yorum

 1. Çisil söyledi:

  Ayakkabı alanında birçok makale inceledim ama bu kadar emek vereni ilk defa gördüm.

 2. Aysar söyledi:

  Metindeki kombinlerin genel olarak koyu renklerde giyinmeyi sevenler için güzel olacağını düşünüyorum. Sizlerde bana katılıyor musunuz?

 3. Esma söyledi:

  Yukardaki tasarımlar fevkalade, nerede satılıyor acaba

 4. Feyza söyledi:

  soğukta bu modeller eğlenceye giderken giyilebilir mi

 5. Belma söyledi:

  Yazınızda yer alan kombinleri Uşak civarında nereden bulabilirim?

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*