Makyaj tutkusu, tepeden tırnağa önem kazandı. Vücut makyajının son yıllarda oldukça popüler bir hale geldiğini görebilirsiniz. Özellikle bronz ten birçok insanın sevdiği bir görünüm.

Güneşin zararlı ışınları yüzünden doyasıya güneşlenmek ve bronz bir tene sahip olmak zorlaşsa da ileri kozmetik teknolojisi bu soruna da bir çare buldu. Bu tarz ürünlere piyasa da sıkça rastlayabilirsiniz fakat yine de büyük bir memnuniyetten bahsedilemiyor.

Physicians Formula Puf Bronzer

Uygulaması, etkisi ve güvenilirliği tartışmaya açık olan bu kozmetikler arasında başarılı sayılabilecek sadece birkaç ürün var. Bunların başında Physicians Formula Puf Bronzer geliyor.

Amerika’nın en önde gelen Bronzer markası Physicians Formula tarafından geliştirildi. Sadece mükemmel bronz görselliğe önem vermeyen Puf Bronzer, cilt sağlığını da koruyan formüller içeriyor.

Vitamin ve antioksidanlar cildi nemlendirip beslerken, doğal bitki formülleri de bronzluğun ışıltılı ve uzun süre kalıcı olmasını sağlıyor. Lüks bir parfüm şişesini anımsatan şık tasarımı ile kullanımı oldukça kolay olan Physicians Formula Ruf Bronzer, yüz ve saçlar dâhil olmak üzere vücudun her yerinde kullanılabilir.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*