Davetlerin en çarpıcı modelleri arasında yer alan payetli abiyeler bu sezon farklı modelleri ile göz dolduruyor. Payetlerin özel modelleri sizleri daha bir ışıltılı havaya büründürecek. Payetli modellerde özellikle elbiseler bu sezon revaçta. Nişan, düğün ya da mezuniyet gecesi için elbise seçimi yaparken mutlaka payetli olanlardan yana tercih yapın.

payetli abiye

payetli abiye

Payetli Abiye Modelleri

Pullu ve sim işlemeli modeller özellikle dekolteleri ile daha belirgin. Sırt dekolteli elbiselerde payetler daha ağırlıkta kullanılmakta. Renk seçimi bu yıl oldukça canlı. Mavinin tüm tonları ve kırmızı ile herkesi büyüleyeceksiniz.

payetli elbise

payetli elbise

Payetli abiye kıyafetler kendini belli eder. Kıyafet seçerken özellikle aksesuar seçiminizi gösterişli olmayanlardan tercih etmelisiniz. Ayakkabı ve çantanız ise sade renklerden olmalı. Kıyafetler ışıltılı olacağı için diğer seçtiğiniz aksesuarlar fazla belirgin olmamalı. Makyajınız ise doğal olursa çok hoş durur.

payetli elbiseler

payetli elbiseler

Teninize uygun renk seçimi ile her zaman kıyafeti üzerinizde harika durur. Sezon modasının canlı desenleri bu yıl payetli abiyelerde çok tutuldu. Kendinizi her zaman şık ve gösterişli hissedecek ve tüm gözlerin üzerinizde olduğunu göreceksiniz.

5 Yorum

 1. Çıgıl söyledi:

  web siteniz mobil destekli mi

 2. Gülbahar söyledi:

  Blogunuzda olan yazıların çoğunu baştan sona inceledim, gerçekten tebrik ederim. Özellikle Moda Trendleri kategorisindeki yazılar favorim.

 3. Güher söyledi:

  İnceleme metninizdeki parçaların daha çok renkli giyinmeyi sevenler için uygun olduğunu düşünüyorum. Sizlerde bana katılıyor musunuz?

 4. Gülçin söyledi:

  Web sayfanızdaki makalelerin büyük bir kısmını baştan sona inceledim, çok başarılısınız. Özellikle Moda Trendleri kategorisindeki yazılar favorim.

 5. Anar söyledi:

  İzmir’da bu kombinlerin bulunabileceği yer neresi, bir sonraki pazartesi büyük bir alışverişe gitmeyi düşünüyorum.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*