Pastel tonlar bu sezon oldukça moda. Özellikle tozpembe kıyafetlere farklı bir hava katıyor. Kış ayının kasvetinden sizi adeta kurtaracak olan tozpembe mantoların hepsi birbirinden şık. Sokak modasında da bu yıl bu tarz renkleri sıklıkla göreceksiniz. Fırfırlı modeller ise mantolara oldukça tarz sahibi bir görünüm sağlıyor.

pastel

pastel

Tozpembe ve Fırfırlı Manto Modelleri

Sadeliğin yanı sıra bu sezon taş ve boncuklarla süslenen manto modelleri çok moda. Gri renkli kıyafetlerinizle bu tarz mantoları uyum içinde giyebilirsiniz. Sivri topuklu çizmeler ise özel bir tarz sağlıyor. Tozpembenin her tonunu görebilirsiniz. Hayal dünyasının rengi bu yıl çok moda.

pastel renk kaban

pastel renk kaban

Spor kıyafetlerle kombinleyebilir ya da iş kıyafetlerinizle güzel bir uyum sağlayabilirsiniz. Kısa ve uzun modellerinin her biri göz alıcı desenleriyle sizleri büyüleyecek. İnce topuklu bir ayakkabı ve bir mini etek her zaman bu tarz mantoların özel tamamlayıcısıdır. Küçük el çantaları ve ufak takılar ise bu tarz mantoları ayrı bir güzel gösterir. En özel desenlerden oluşan kış modası şimdiden vitrinlerde.

5 Yorum

 1. Çağıl söyledi:

  Yukarda anlattığınız yedinci tasarımı kendime alsam diyorum. sizin düşünceniz nedir

 2. Çağıl söyledi:

  Yalova’da bu ürünlerin bulunabileceği yer neresi, sonraki cumartesi büyük bir alışverişe gitmeyi planlıyorum.

 3. Çişem söyledi:

  Modacinim blogunuzdaki incelemeleri her daim inceliyorum. Samimiyetle söylüyorum kaleme aldığınız her makale özgüvenimi daha sağlam hale getiriyor. Artık kendime daha fazla güveniyorum.

 4. Belçim söyledi:

  6 sayılı tarz muhteşem

 5. Abendam söyledi:

  Pastel Tonlarda Mantolar metninizi her bir cümlesine dikkat ederek merakla okudum, süper ötesi öneriler bunlar

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*