Yaz ayında özellikle mini etek her zaman zevkle giyilen modellerdir. Favori mini etekler, bu sezon ilginç desen ve renkleriyle. Eteğin güzel tarafı her tarz üstle uyum sağlayacak şekilde giyilebilmesi. Bu yaz desenler oldukça fazla hakim. Sarı, kırmızı, çiçekli ve oldukça renkli mini eteklere bayılacaksınız. Spor kesimleri rahatlıkla sokak modasında tercih edebilirsiniz.

mini etek modeli

mini etek modeli

Spor Mini Etekler

Kullanım yönünden oldukça rahat modeller olan spor mini etekler özellikle renkli ve desenli olmaları yönünden büyük ilgi gördü. Renkli ve desenli olması günün her saati giymenize uygundur. Balon etek tasarımlar ve dar kesimli kalem etek modelleri de bu sezon çok revaçta. Kloş mininin özellikle dore renklerini davetlerinizde kullanabilirsiniz.

spor etek

spor etek

Leopar desenler, Puantiyeli ve Pudra tonlar sizleri büyüleyecek. Lezer kesim ise bedene farklı bir güzellik sağlıyor. Küçük kare desenler ise sporun şıklığını yansıtacak güzelliklerde.

renkli mini etek

renkli mini etek

Mezuniyet törenlerinde tercih edilen etekler ise dantelli. Dantel ve güpür modası bu sezon yaz ayını canlandıracak. Her rengi bulacağınız etek modelleriyle kendi tarzınızı yakalayabilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*