Özel organizasyonlarda bayanlar şıklıklarına her zamankinden daha fazla dikkat ederler. Şıklık algısı özel davetlerde bir adım daha ön planda olduğu için bu tür davetlerde giyiminize daha fazla özen göstermelisiniz.

davetler

davetler

Davet edildiğiniz organizasyonlarda stilinizi yaratırken ise her zaman sadelikten yana tercihler yapmalısınız. Bütün kıyafetlerinizi farklı renklerde seçerseniz fazla abartılı bir görünüme sahip olursunuz.

davet

davet

Aşırı farklı renk tonlarını tek bir stil içerisinde kullanmak yerine ufak tefek şık ve modern aksesuarlar ile renkliliği ve bütünlüğü daha sade bir çizgi içerisinde yakalayabilirsiniz.

Özel Davetler için Çanta Seçimi Nasıl Olmalı?

Her zaman garanti bir kombin olarak görülen klasik abiye elbise ve stiletto ayakkabıların muhteşem uyumundan bu tür özel davetler için yararlanabilirsiniz. Abiye elbiseniz ve şık stiletto ayakkabınız ile uyumlu çanta seçerken ise organizasyonun türüne ve düzenlendiği mekana göre hareket etmelisiniz.

özel davetler

özel davetler

Organizasyon oturarak katılabileceğiniz bir konsepte sahip ise askılı ve zincirli çantaları tercih edebilirsiniz. Ancak ayakta durmanız gereken bir organizasyona katılacaksanız elde tutulan ufak çantaları yorulmamak için tercih etmeniz gerekmektedir.

Bir Yorum

  1. Gizem söyledi:

    Moda Trendleri yazılarınızı neredeyse her gün takip etmeye çalışıyorum elinize sağlık.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*