Başarılı ikizler Zeynep & Ayça Sadıkoğlu. 9 yıl önce çıkardıkları Oye markası gün geçtikçe ünlendi. Amerikan’ın ünlü dergisi Shape’nin kapak markası olduktan ve Paris Hilton Oye marka mayo giydikten sonra dikkatleri daha çok üzerine çekti.

Oye marka mayo ve bikiniler cesur ve kendine güvenen kadınlar için tasarlanıyor. Klasik çizgilerin dışında çok fazla modele sahip olan Oye marka mayo ve bikiniler sıra dışı ve renkli. Oye markası özel siparişlere ve farklı tasarımlara da koşuşturuyor. Aynı zaman da Oye, sadece mayo ve bikini tasarlamıyor. Plaj tunikleri, plaj terlikleri ve çeşitli aksesuarlarda tasarlıyor.

2015 Oye Mayo ve Bikini Modelleri

2015-oye-mayo-bikini-modelleri5 2015-oye-mayo-bikini-modelleri4 2015-oye-mayo-bikini-modelleri3 2015-oye-mayo-bikini-modelleri2 2015-oye-mayo-bikini-modelleri1

Etiketler: , ,

5 Yorum

 1. sinan ÇINAR söyledi:

  SAYGI DEĞER AYÇA, ZEYNEP HANIM ÇOK GÜZEL MODEL VE TASARIMLAR. FARKLI BİR KONSEPT EMEĞİNİZE VE YÜREĞİNİZE SAĞLIK BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM.

  CELAL BEY GİBİ EMSALSİZ BİR BÜYÜĞÜMÜZÜN NADİDE İKİ ÇİÇEĞİNEDE BU YAKIŞIR.SAYGI VE SELAMLAR.

 2. Çişem söyledi:

  soğukta bu modeller düğünde güzel durur mu

 3. Bağdagül söyledi:

  Sitenizdeki söylediklerinizi sürekli hafızama kazıyorum. Açık olmak gerekirse kaleme aldığınız tüm bilgiler özgüven seviyemi daha anlamlı hale getiriyor. Artık daha kolay kararlar alıyorum.

 4. Feray söyledi:

  Örnek Resimler süper sanki

 5. Adile söyledi:

  web siteniz mobil uyumlu mu

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*