Son bir kaç yıldır babet tarzı ayakkabıların neredeyse yerine geçen oxford ayakkabılar, rahatlıktan hoşlanan bir çok kadının ilgisini çekiyor. Eskiden klasik erkek ayakkabısı olan ve öyle kabul gören bu tarz, şimdilerde kadın ve erkek bir çok insanın tercihi olmayı sürdürüyor. Spor tarz giyimden hoşlanan ve tercihlerinde buna yönelen kişileri, yenilen spor modelleri ile cezbediyor. Bir çok kadın kombinasyonlarında bu tip ayakkabılara ve onu tamamlayacak parçalara ilgi gösteriyor.

oxford ayakkabı kombinleri

oxford ayakkabı kombinleri

Ayakkabıda Yeni Sezon Çizgisi

oxford ayakkabılar

oxford ayakkabılar

Oxford ayakkabılar, hem rahat olmalarından hem de şık olmalarından dolayı tercih edildiği gibi aynı zamanda spor giyimle de zarif görünebileceğinin bir kanıtı olarak ortaya çıkıyorlar. Son dönemde farklılaştırılan çizgisiyle, bir çok rengi ve modeli olan ayakkabı modeli, ağır başlı bir görüntüyü de beraberinde getiriyor.

oxford ayakkabı modası

oxford ayakkabı modası

Rahat ve Kullanışlı Ayakkabılar

sivri burunlu oxford ayakkabı

sivri burunlu oxford ayakkabı

Ayakkabıda rahatlığı tercih edenler için son yıllarda seçeneklerin en başında gelen oxford tarzı ayakkabılar maskülen havası ile modayı derinden etkiliyor. Bir çok insanın bu tip ayakkabılara ön yargısını kıran modelleri ile giyeni modayı yakından yakalamış bir havaya sokuyor. Bu sezon özellikle trend halini alan ayakkabı modelinin bir çok giyim parçası ile tamamlandığı ve şık bir görüntü yakalandığını görmek mümkün. Farklılaşan moda akımı içinde kendine önemli bir yer ve takipçi edinen oxford ayakkabılar sezonun en önemli parçaları olmakla birlikte, bu tarz giyimden hoşlananların, ayakkabı seçimlerinde kurtarıcısı olmayı sürdürüyor.

topuklu oxford ayakkabı

topuklu oxford ayakkabı

5 Yorum

 1. Adel söyledi:

  Ayakkabı ürünlerini alırken mutlaka seçici olmak gerekiyor. Unutma Adel, Pazardan aldığın ürünle, mağazadan aldığın ürün mutlaka ki farklı olacak.

 2. Çişem söyledi:

  Bu ürünleri Edirne civarında bulunabilir mi?

 3. Çimen söyledi:

  İçerikteki özellikle beşinci resim çok güzel olmuş

 4. Figen söyledi:

  Yukarda anlattığınız üçüncü kombini teyzeme hediye etmeyi planlıyorum. sizce mantıklı mı

 5. Benice söyledi:

  Paylaştığınız tasarımları Malatya civarında nereden bulabilirim?

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*