Kadınların ellerinin güzelliğini ortaya çıkarmak için kullandığı başlıca ürünler arasında yer alan ojeler, sürülmesi kadar kuruması da zor olan ürünlerdir.

Bayanların en çok şikâyet ettiği konu tırnaklarına sürdükleri ojelerin geç kuruması, kuruyana kadar herhangi bir işlem yapamamaları, en ufak sürtünme veya darbe sonucu ojenin bozulması ve yeniden uygulanması gerekliliğidir.

Oje Nasıl Kurutulur?

Bu konuda en büyük yardımcınız yine alacağınız ojelerdir. Bazı oje markaları içerisinde bulundurdukları özel maddeler ile kurumayı çabuklaştırır ve kolaylık sağlar. Bu markaların başında Avon, No7, Rimmel, Chanel, Dior marka ojeler yer almaktadır. İçerisinde bulundurdukları maddeler sayesinde oldukça çabuk kurur ve bayanlara büyük kolaylık sağlarlar.

Bunların yanı sıra kozmetik dükkânlarında satılan bazı aparatlarda ojelerinizin bozulmadan kurumasını sağlamaktadır. Bu aparatlar hakkında kozmetikçiniz ile görüşüp sizin için en uygun olanını kullanmanızı önermekteyiz.

Bunların haricinde ojenizin çabuk kurumasını istiyorsaniz birinci kat ojeyi uyguladıktan sonra kurumasını bekleyin ve ikinci katı öyle uygulayın. Unutmayın ki ince katmanlar her zaman daha çabuk kurur.

Uygulayabileceğiniz bir diğer yöntem ise ojeyi uyguladıktan bir müddet sonra ellerinizi akan musluğun altına tutmaktır. Suyun soğukluğu ile ojeleriniz daha hızlı kuruyacaktır.

5 Yorum

 1. magazin söyledi:

  Bunların yanı sıra kozmetik dükkânlarında satılan bazı aparatlarda ojelerinizin bozulmadan kurumasını sağlamaktadır. Ek bilgileride bekliyoruz haberlerinizi gerçekten begeniyle takip ediyoruz saygılar…

 2. Aysar söyledi:

  Sitenizde yer verdiğiniz modelleri Yalova civarında satan yer var mı

 3. Fulya söyledi:

  web siteniz akıllı telefon destekli mi

 4. Bedran söyledi:

  Makalenizdeki parçaların genellikle orta yaşlardaki erkekler için güzel olacağını düşünüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?

 5. Anka söyledi:

  Yazınızda yer alan kombinleri Konya civarında bulabilir miyim?

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*