Uzun yıllardır güvenerek kullandığımız krem markalarından biride Nivea‘dır sanırım.  Sürekli uğradığımız alışveriş mağazalarının raflarında uzun yıllardır görmeye alışkın olduğumuz ve güvendiğimiz bir marka Nivea.

Kendini değiştirmeyen çizgisi ve kalitesiyle hala tüketisiyle buluşmaya devam ediyor. Kış yaklaştı hatta yağmurlar ve soğuk havalarla sonbahardan çok kışı andıran bir zamandayız. Kalın ceketler, kazaklar, çizmeler ince elbiselerin, kısa şortların yerini almaya başladı.

Nivea Repair Care El Kremi

Nivea Repair Care El Kremi

Havalar bu hızda soğudukça cildimizde aynı hızda kuruyor. Cildimizin ihtiyaç duyduğu nem miktarı da Nivea dan bize sağlanıyor. Nivea yeni çıkardığı ürünleriyle ürün yelpazesini genişlettikçe kışın Nivea ‘yı kullanım alanlarımızda artıyor.

Güvenilir bir marka olduğu kalitesi bilindiği için fazla bir tereddüt yaşamadan kullandığımız bu ürünlerden 5 üründen toplam 15 TL civarında alışveriş yapanlara bir adet 100 ml Nivea Soft hediye ediliyor. Oldukça yoğun bir bakım kremi olan Nivea Soft’u ben kendimde ellerimi nemlendirmek amacıyla kullanıyorum ve oldukça memnunum.

Nivea Soft Krem

Benim için en güzel yanı ve artı noktası ellerde yağlı bir his bırakmaması Nivea Soft bakım kremlerinin .  Birçok ürün çeşidi sunan Nivea’nın diğer ürünlerinden birkaçı da şöyle : Nivea Besleyici Vücut Sütü, Nivea SOS El Kremi, Nivea Dudak Bakım Kremi. . .

Etiketler:

5 Yorum

 1. Filiz söyledi:

  Buradan yetkililere sesleniyorum Cilt Bakımı yazılarınızı lütfen çoğaltın 🙂

 2. Benli söyledi:

  Cilt Bakımı ile ilgili bir hayli fazla metin inceledim ama böylesine bilgi dolu yazıyı ilk defa gördüm desem yalan olmaz.

 3. Firdevs söyledi:

  Nivea Kışa Hazırlık Ürünler şaheserinizi her bir cümlesine dikkat ederek şaşkınlıkla okudum, süpersiniz

 4. Feraye söyledi:

  blogunuz akıllı telefon destekli mi

 5. Fahriye söyledi:

  Nivea Kışa Hazırlık Ürünler metninizi yukardan aşağıya heyecanla okudum, süper ötesi öneriler bunlar

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*