Nike markasının nerdeyse tüm performans sporlarında kullanılmak üzere ürettiği spor ayakkabılarindan biri “Nike Zoom Sister One+”. Nike’ın  training kategorisindeki spor ayakkabı modellerini tasarlamak amacı ile kurduğu ar-ge çalışma ekibi tarafından yaratılan “Nike Zoom Sister One+” maksimum performans ve maksimum konfor vaad etmekte.

nike zoom sister one

Bu ayakkabıyı sıra dışı hale getiren ise ayakkabının tabanına yerleştirilmiş olan DiamondFLX teknolojisidir. Bu teknolojisi ile üretilmiş “Nike Zoom Sister One+”   ayakkabılarında yerçekimi merkezi alçak olduğu için kort/saha ile aranız da daha farklı bir bağlantı hissedersiniz.

nike zoom spor ayakkabi

“Nike Zoom Sister One+”  spor ayakkabıları idman programınızdan çok daha fazla verim ve performans almanızı sağlar. Başınızdan parmak ucunuza kadar tüm vücudunuzu güçlendirmenize ve her harekette vücudunuzdaki bütün kasları çok daha verimli ve çok daha fazla çalıştırmanıza yardımcı olur.

nike zoom ayakkabi

İkiye katlayabildiğiniz bu ayakkabılar esnekliği ile sizinle birlikte hareket ettiği gibi hafifliğiyle de size ayağınızda yokmuş hissi verir.

5 Yorum

 1. Anise söyledi:

  Ayakkabı ile ilgili bir hayli fazla metin inceledim ancak bilgi aktarma derdinde olanı ilk kez görmüş oldum.

 2. Figen söyledi:

  blogunuz akıllı telefon uyumlu mu

 3. Gülnaz söyledi:

  Yazıdaki özellikle dördüncü resim fantastik olmuş

 4. Cansel söyledi:

  Mavi çeşitler alakalı incelemeler okumak istemekteyim

 5. Fulden söyledi:

  Modacinim blogunuzdaki bilgileri belirli aralıklarla inceliyorum. Açık olmak gerekirse bize aktardığınız her makale özgüven seviyemi daha da yükseltiyor. Kendime olan inancım artık daha fazla

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*