Kuru olmayan ciltler her zaman daha avantajlıdır. Yaşlılık belirtileri daha geç zamanlarda ortaya çıkar fakat sivilcelenme gibi sorunlarda kuru ciltlere nazaran daha sık görülür. Bu yüzden sürekli cildin temizlenmesi ve uygun ürünler kullanılması gerekir. Kozmetik seçerken yağsız ürünleri tercih ediyor olabilirsiniz ancak; yağsız kozmetikler çok yaygın değil. Çünkü, cildin beslenmesi için bitkisel yağlar kozmetik formüllerde çok kullanılır.

Neutrogena Yağ İçermeyen Nemlendirici Krem

Özellikle nemlendirici ürünlerin yağsız haline alışkın değiliz fakat Neutrogena, yağ içermeyen özel formüllü bir nemlendirici geliştirdi. Sivilce ya da akne sorununuz varsa Visibly Clear serisinden yağsız Neutrogena nemlendirici kremi kullanabilirsiniz. Kısa süre de emilen krem, gözenekleri tıkamaz ve etkili nemlendirme sağlar. Cilde kadife hissi kazandıran Neutrogena formülü cilt tonunu düzenler ve cildi pürüzsüzleştirir.

5 Yorum

 1. Gizem söyledi:

  bordo çeşitler yazılar okumak isterim

 2. Berinay söyledi:

  Yazınızdaki modellerin daha çok klasik giyinmeyi sevenler için güzel olacağını düşünüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?

 3. Gönül söyledi:

  Kozmetik hususunda baya bi makale analiz ettim fakat böylesini ilk kez gördüm desem yalan olmaz.

 4. Aslım söyledi:

  İnternet siteniz akıllı telefon uyumlu mu

 5. Anka söyledi:

  Kozmetik konusunda bir hayli fazla metin inceleme altına aldım fakat bilgi aktarma derdinde olanı ilk defa gördüm desem yalan olmaz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*