Kadın için moda her mevsimde en önemli detaydır. Kış sezonun yorucu ve bunaltıcı havasından yeni yeni kurtulmaya başladığımız bahar aylarında yazın önden gelen coşkusu, modaya da en etkili şekilde yansıyor.

network bayan elbise modelleri

2014 yaz sezonunun öne çıkan en moda koleksiyonları arasında elbiseler bu yıl çok daha fazla ağırlık kazanmış. Özgün tasarımları ve desenleri ile yazım tüm canlılığını, kıyafet modasına da yansıtabilmeye yardımcı olacak elbise koleksiyonlarında Network özgünlüğü, rahatlığı ve şıklığı bir araya getiriyor.

network bayan yazlık elbiseler

Elbiselerde Sade Tasarımlar Öne Çıkıyor

Bu yaz döneminde özellikle tek renk mini elbiseler sade tasarımlarıyla öne çıkıyor. Yazın en göz alıcı renklerinin özgün bir moda yarattığı 2014 yaz elbise koleksiyonlarıyla, yaz aylarının en güzel renklerini en sade tasarımlarla kendi modanıza yansıtabilme imkanına sahip olabilirsiniz.

network siyah yazlık elbiseler

Kırmızı, mor, sarı, açık mavi ve pembe gibi yaza özel en güzel renklerin farklı tonlarından tasarlanan sade ve düze elbise modelleriyle yazın en şık bayanı olabilirsiniz. Vücudunuzu saran mini elbise modelleriyle bu yaz şıklığınızı ve güzelliğini öne çıkarırken, kendinize daha olgun bir hava katabilirsiniz.

Etiketler:

5 Yorum

 1. Gökşin söyledi:

  ilkbaharda bu tasarımlar eğlenceye giderken abartı mı olur?

 2. Günay söyledi:

  Web sayfanızdaki yazıların çoğunu heyecanla göz attım, çok iyisiniz. Özellikle Bayan Giyim kategorisindekiler favorim.

 3. Aykal söyledi:

  İnceleme metninizdeki kombinlerin genellikle koyu renklerde giyinmeyi sevenler için güzel olacağını düşünüyorum. Bu konuda sizlerin düşüncesi nedir?

 4. Gülçin söyledi:

  Yazınızda yer alan kombinleri Kahramanmaraş civarında butik olarak tasarlayan var mı

 5. Çağla söyledi:

  lacivert modeller ilişkili içerikler görmek isterim

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*