Sabah uyandığınızda gözler dinlenmiştir ve sağlıklı görünür. Akşamları ise günün tüm yorgunluğu gözlerinizden okunabilir. Gözlerin altında koyu renkli halkalar, şişlikler oluşur ve göz çevresi kırışmaya başlar. Bu izler ilerleyen yaş ile birlikte daha belirgindir. Düzenli olarak göz çevresi bakım kremi kullanıldığında gözlerinizin güzelliğini geri kazanabilirsiniz. Elinizin altında olması gereken en iyi ürünlerden biri olan Murad Renewıng Eye Cream, kırışıklıklara karşı koyan mükemmel bir göz çevresi bakım kremi.

Murad Renewing Eye Cream Göz Cevresi Bakımı

Brightening Complex: gözaltında oluşan mor hatta siyah renkteki halka görünümlerini ve şişlikleri azaltıyor aynı zamanda da göz çevresini güçlendiriyor.

Soybean ve Wild Yam: ilerleyen yaş nedeni ile kırışan göz çevresini onararak kırışık görünümü azaltıyor ve göz çevresini nemlendiriyor.

Patentli formülüyle Murad Renewıng Eye Cream, zamanın ve stresin izlerini gözlerden siliyor. Canlı ve genç bakışlar artık zor değil.

5 Yorum

 1. Bediz söyledi:

  Yazın bunlar mezuniyet programında abartı mı olur?

 2. Cansın söyledi:

  Metindeki kıyafetlerin daha çok renkli giyinmeyi sevenler için yakışacağını düşünüyorum. Sizlerde bana katılıyor musunuz?

 3. Gülsen söyledi:

  Yazıdaki özellikle beşinci model fantastik olmuş

 4. Açelya söyledi:

  Makalenizdeki altıncı örneği yakın arkadaşıma almayı planlıyorum. sizce güzel olur mu

 5. Ferda söyledi:

  Sitenizdeki kombin tasarımları müthiş, bu kombinler hangi firmada var

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*