Siyah kadınların kurtarıcı rengidir. Siyah mini elbiseleri, siyah pantolonları, siyah t-shirtleri ya da siyah ayakkabıları başta olmak üzere dolaplarında yüzlerce siyah parça bulabilirsiniz. Bazı durumlar için siyahın sihirli bir renk olduğu söylenir. Mesela fazla kiloları saklamak söz konusu olduğunda, ancak bazı kadınlar var ki siyah gerçekten en sevdikleri renk ve en kritik noktalarda seçimlerini mutlaka siyahtan yana kullanıyorlar.

siyah

siyah

Siyah Seviyorsanız, Giymekten Çekinmeyin

Siyah çok asil ve net bir renktir. Moda nasıl ki kendine yakışanı giymek ise, siz de proporsiyonunuza göre model seçimi yapıyorsunuz.

siyah ayakkabı

siyah ayakkabı

Model seçerken bir de kendinize en çok yakıştırdığınız ve sizi yansıtan rengi seçerseniz kendinizi çok daha şık hissedersiniz. Eğer bu renk de siyah ise, hiç çekinmeyin ve tercihinizi bu yönde kullanın.

siyah çanta

siyah çanta

Sonuçta kendinizi içinde iyi hissetmediğiniz hiçbir kıyafetle şık görünemezsiniz. Araya biraz renk katmak isterseniz de siyah bluzunuzun üzerine renkli takılar kullanabilirsiniz. Belki bir küpe ya da kolye size istediğiniz hareketliliği sağlayabilir. Yeter ki , doğru kombinlemeyi bilin.

5 Yorum

 1. Funda söyledi:

  Ben Funda, Elazığ da yaşıyorum. Sizi beğenerek takip ediyorum.

 2. Alisa söyledi:

  Modası Geçmeyen Tek Renk Siyahtır isimli yazıyı baştan sona merakla okudum, inanılmaz bilgiler var.

 3. Çağla söyledi:

  siteniz akıllı telefon destekli mi

 4. Çağıl söyledi:

  Modası Geçmeyen Tek Renk Siyahtır isimli yazıyı en baştan son cümleye kadar şaşkınlıkla okudum, inanılmaz bilgiler var.

 5. Fulden söyledi:

  Yazın bu modeller eğlenceye giderken giyilir mi

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*